Whirlpool WHC18 T574 P


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 182 l, Objem mrazničky: 68 l, Roční spotřeba energie: 143 kWh, Maximální hlučnost: 32 dB, Šířka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 24 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 249 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool WHC18 T574 P v energetické třídě C s objemem chladničky 182 l a mrazničky 68 l. Vybavena je technologií Total NoFrost, 6. smysl, Superchlazení a Multi-Flow.

Whirlpool WHC18 T574 P

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool WHC18 T574 P o objemu 182 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. Potraviny uložíte na pevné skleněné police. Má až 2 přehledné zásuvky: Fresh Box+ a Multi Frex Box. Ve dveřích jsou umístěny další průhledné poličky, ideální pro uložení vajíček, nápojů nebo jiných menších surovin.

Mrazicí část

Spodní část vestavné lednice disponuje mrazicí zónou o objemu 68 litrů. Vybavena je třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 7 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 6 hodin.

Technologie 6. smysl

Technologie 6. smysl zajišťuje neustálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném čase. Ihned reaguje na výkyvy teploty a rychle vytvoří vhodné podmínky pro uchování potravin v chladničce i mrazničce. Potraviny, ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, zachovávají si svou přirozenou barvu a výživovou hodnotu.

Total No Frost

Inteligentní senzory uvnitř chladničky sledují teplotu a snižují její výkyvy, aby byla zaručena optimální úroveň pro skladování potravin. Technologie No Frost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničce, díky čemuž ušetříte nejen energii, ale i čas. Manuální odmrazování mrazničky není nutné. Mražené potraviny nepřimrzají na stěny, etikety zůstanou čitelné a skladovací prostor vždy čistý.

Systém Multiflow

Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebudete muset denně nakupovat čerstvé. Systém Multiflow ve spolupráci se senzory neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch po celém chladicím prostoru.

Multi Fresh Box s regulací vlhkosti

Zásuvka Multi Fresh Box s regulací vlhkosti umožňuje přizpůsobit stupeň vlhkosti posunutím ovladače. K uložení ovoce a zeleniny poslouží Fresh Box zásuvka, díky čemuž tak zůstanou déle čerstvé.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Rychlé chlazení a zmrazení

Volba Rychlé chlazení snižuje teplotu chladničky. Zvolte rychlé ochlazení po naplnění chladničky čerstvými potravinami, aby se rychle ochladily. Tato možnost pomáhá snižovat výkyvy teploty spojené s nakládáním chladničky velkým množstvím potravin, které mají vyšší teplotu, než potraviny nacházející se v chladničce. Chladnička nabízí ale i možnost rychlého zmrazení čerstvých potravin v mrazničce. Rychlé zmrazování snižuje tvorbu suchých míst na povrchu potravin.

Tichý provoz

Vestavná kombinovaná chladnička značky Whirlpool se řadí mezi tiché spotřebiče právě díky invertorovému kompresoru. Hlučnost chladničky dosahuje pouhých 32 dB. Při přípravě jídla nebo při pohybu v kuchyni vás nebude provoz chladničky rušit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 32 db
Celkový čistý objem 250 L
No Frost (mrazák) Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Whirlpool WHC18 T574 P

60% Kvalita
Dobrá

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

17. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Průměrná


Zatím jsem ještě nevyzkoušela