Whirlpool WHBS 64 F LM X

6 490 Kč ? Ušetříte 17 % 5 379 Kč

Na splátky spočítat

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Komínový odsavač Whirlpool WHBS 64 F LM X v nerezovém provedení má výkonný motor s kapacitou odsávání 432m³ / h. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací. Ovládání je knoflíkové a nabízí 3 stupně rychlosti odsávání. Pracovní desku pod odsavačem osvětluje Led osvětlení pomocí 2 žárovek. Komínový odsavač Whirlpool WHBS 64 F LM X disponuje 2 hliníkovými tukovými filtry, které jsou omyvatelné. Maximální hlučnost dosahuje 69 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WHBS 62F LT K

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool WHBS 62F LT K

11 990 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 62 db
  • Maximální výkon odsávání: 750 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Whirlpool WHBS 64 F LM X

Komínový odsavač Whirlpool WHBS 64 F LM X má šířku 60 cm a nabízí elegantní nerezové provedení. Na předním panelu je umístěno praktické knoflíkové ovládání a osvětlení je pomocí 2 LED žárovek, abyste měli vždy přehled o připravovaném jídle. Odsavač je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje velmi dobré výsledky odsávání. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Vlastnosti

Komínový odsavač par poskytuje provoz odtahem vzduchu do komína nebo recirkulací. Je vybaven třemi standardními stupni výkonu pro dokonalé odstranění páry a pachů z prostoru kuchyně. Maximální výkon při odtahu do komína je 432m³/h. Odsavač dosahuje maximální provozní hlučnosti v rozmezí do 69 dB (při nejvyšším stupni odsávání) v závislosti na zvoleném rychlostním stupni. V případě, pokud nemáte možnost připojit odsavač do komína, využijte možnosti systému recirkulace. Stačí si dokoupit uhlíkový filtr Whirlpool CHF 15/1 a můžete spotřebič používat.

Tukové filtry

Odsavač par má k dispozici 2 hliníkové tukové filtry pro zachytávání tukových částic z vaření. Tento tukový filtr má téměř neomezenou životnost a velmi jednoduše ho vytáhnete a umyjete v myčce nádobí.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 69 db
  • Maximální výkon odsávání 432 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 432 m3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 115 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 18,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 56,9 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991550000

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHBS 64 F LM X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHBS 64 F LM X