Whirlpool WHBS 63 F LE X

Nákupem získáte 84,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 63 F LE X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy B. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par osvětlují 2 LED Žárovky. Nabízí tlačítkové ovládání se 3 nastavitelnými stupni výkonu a jedním intenzivním. Maximální výkon odtahu dosahuje 605 m³ / h. a při intenzivním stupni 713 m³ / h. Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 63 F LE X disponuje také 2 hliníkovými tukovými filtry. Maximální hlučnost dosahuje 60 dB. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

AEG DBB5660HM

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG DBB5660HM

Komínový odsavač par AEG DBB5660HM určený na odsátí přebytečných par vzniklých během vaření. Kvalitní a hlavně šetrné LED osvětlení slouží k lepší viditelnost pod digestoří. Odsavač je mimořádně…

 • Šířka: 59,8 cm
 • Maximální hlučnost: 55 db
 • Maximální výkon odsávání: 779 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktický pomocník

Komínová digestoř Whirlpool WHBS 63 F LE X v provedení z nerezu udělá z obyčejné digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 605 m³/h. a při intenzivním stupni 713 m³/h., zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností v rozmezí 35 - 72 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro montáž a provoz s recirkulací je třeba si zakoupit 1 ks uhlíkových filtrů Whirlpool CHF 15/1.

Intenzivní odsávání

Funkce Booster - intenzivní stupeň odsávání umožňuje zvýšený výkon odsávání v případě, že je to nutné. Ideální je pro využití v případě, že se vám pokrm připálí nebo má intenzivní vůni. Vzduch je vyčištěn rychlejší, díky čemuž ušetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytný čas přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Vlastnosti odsavače

Digestoř je vybavena dvěma hliníkovými filtry proti mastnotám a 1 motorem s hlučností 60 dB. Ovládání digestoře je tlačítkové, umístěno vepředu. K dispozici jsou 3 výkonové stupně a 1 intenzivní s maximálním výkonem odsávání 713 m³ / h. Pracovní prostor pod digestoří je osvětlen prostřednictvím 2 LED žárovek. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Další přednosti

Komínová digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí ní si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření.

 •     Třída energetické účinnosti: B
 •     Třída účinnosti proudění tekutin: B
 •     Třída účinnosti osvětlení: A
 •     Třída účinnosti filtrace tuků: C
 •     1 motor

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 60 db
 • Maximální výkon odsávání 713 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 713 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 75 cm
Výška komínu (max.): 75 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 115 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 15,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 63,7 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991549980

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHBS 63 F LE X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHBS 63 F LE X