Whirlpool WHBS 62F LT K

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje LED pás. Nabízí dotykové ovládání se 7 nastavitelnými stupni výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 750 m³ / h. Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K disponuje také 2 hliníkovými tukovými filtry. Maximální hlučnost dosahuje 62 dB. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Praktický pomocník

Komínový digestoř Whirlpool WHBS 62F LT K v provedení z nerezu udělá z obyčejné digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 750 m³/h., Zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností v rozmezí 38 - 72 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro montáž a provoz s recirkulací je třeba si zakoupit 1 ks uhlíkového filtru Whirlpool CHF 15/1

Technologie 6.SMYSL

Digestoř nabízí pokrkové řešení, které usnadní život v kuchyni. Digestoř s technologií 6.SMYSL s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozeznává intenzitu výparů a automaticky nastavuje výkon, který je potřebný k dokonalému odsávání.

Funkce CookSense

Vzduch ve vaší kuchyni může zůstat čistý a pod kontrolou pomocí funkce CookSense. Ta rozpozná množství páry a intuitivně zvolí vhodný výkon odsávání. Senzor 6.smysl automaticky rozezná a odsaje tukové částice i páru a zbaví vaši kuchyni nepříjemných pachů. Ovzduší v kuchyni tak zůstane příjemné po delší dobu. Pro zajištění vynikající kvality vzduhu odsavač rozeznává režim vaření, analyzuje typ páry a intuitivní přizpůsobuje úrove§ výkonu. S funkcí CookSense jsou digestoře jednoduše obsluhovatelné pomocí technologie 6.smysl, která se aktivuje jedním stisknutím tlačítka a automaticky nastavuje výkon pro dokonalé výsledky.

Intenzivní odsávání

Funkce Booster - intenzivní stupeň odsávání umožňuje zvýšený výkon odsávání v případě, že je to nutné. Ideální je pro využití v případě, že se vám pokrm připálí nebo má intenzivní vůni. Vzduch je vyčištěn rychlejší, díky čemuž ušetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytný čas přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Vlastnosti odsavače

Digestoř je vybaven dvěma hliníkovými filtry proti mastnotám a 1 motorem s hlučností 62 dB. Ovládání digestoře je dotykové, umístěno vepředu. K dispozici je 7 výkonnostních stupňů s maximálním výkonem odsávání 750 m³/h. Pracovní prostor pod digestoří je osvětlen prostřednictvím LED pásu. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par je zařazen do energetické třídy A, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Obvodové odsávání

Perimeter je typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o cca 10% v porovnání s odsavačem se stejným výkonem motoru při nižší hladině hluku o 7%. Zaručeně oceníte vysokou účinnost a stylové provedení.

Slaďte si kuchyň

Odsavač par z řady W Collection je možné dokonale sladit do jednotného celku s dalšími spotřebiči Whirlpool ze stejné designové řady aby vytvořily celistvý design. Vaše kuchyň bude dokonale stylově ladit v kombinaci s troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou W Collection.

Další přednosti

Komínová digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí ní si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření.

  •     Třída energetické účinnosti: A
  •     Třída účinnosti proudění tekutin: A
  •     Třída účinnosti osvětlení: A
  •     Třída účinnosti filtrace tuků: A
  •     1 motor

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Maximální výkon odsávání 750 m3

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 750 m3
Počet rychlostí: 7
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 58 cm
Výška komínu (max.): 58 cm
Vhodný uhl. filtr: CHF 15/1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 114 cm
Hloubka: 45,5 cm
Hmotnost: 13,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: Hliník

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 47 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991542390

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WHBS 62F LT K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WHBS 62F LT K