Whirlpool WHBS 62F LT K


Nástěnný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 750 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: A, Materiál: Hliník, Celková spotřeba: 47 kWh, Počet rychlostí: 7, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 114 cm, Šířka: 59,80 cm, Hloubka: 45,50 cm. Více info


Cena 12 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 122 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína i s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par osvětluje LED pás. Nabízí dotykové ovládání se 7 nastavitelnými stupni výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 750 m³/h. Komínový odsavač par Whirlpool WHBS 62F LT K disponuje také 2 hliníkovými tukovými filtry. Maximální hlučnost dosahuje 62 dB. Šířka: 60 cm.

 

 

 

Praktický pomocník

Komínový digestoř Whirlpool WHBS 62F LT K v provedení z nerezu udělá z obyčejné digestoře designový prvek ve vaší kuchyni. Výkon odsavače je 750 m³/h. Zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností v rozmezí 38-72 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro montáž a provoz s recirkulací je třeba si zakoupit 1 ks uhlíkového filtru Whirlpool CHF 15/1

Technologie 6. smysl

Digestoř nabízí pokrkové řešení, které usnadní život v kuchyni. Digestoř s technologií 6. smysl s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozeznává intenzitu výparů a automaticky nastavuje výkon, který je potřebný k dokonalému odsávání.

Funkce CookSense

Vzduch ve vaší kuchyni může zůstat čistý a pod kontrolou pomocí funkce CookSense. Ta rozpozná množství páry a intuitivně zvolí vhodný výkon odsávání. Senzor 6. smysl automaticky rozezná a odsaje tukové částice i páru a zbaví vaši kuchyň nepříjemných pachů. Ovzduší v kuchyni tak zůstane příjemné po delší dobu. Pro zajištění vynikající kvality vzduchu odsavač rozeznává režim vaření, analyzuje typ páry a intuitivně přizpůsobuje úroveň výkonu. S funkcí CookSense jsou digestoře jednoduše obsluhovatelné pomocí technologie 6. smysl, která se aktivuje jedním stisknutím tlačítka a automaticky nastavuje výkon pro dokonalé výsledky.

Intenzivní odsávání

Funkce Booster - intenzivní stupeň odsávání - umožňuje zvýšený výkon odsávání v případě, že je to nutné. Ideální je pro využití v případě, že se vám pokrm připálí nebo má intenzivní vůni. Vzduch je vyčištěn rychleji, díky čemuž ušetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytný čas přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Vlastnosti odsavače

Digestoř je vybaven dvěma hliníkovými filtry proti mastnotám a 1 motorem s hlučností 62 dB. Ovládání digestoře je dotykové, umístěné vepředu. K dispozici je 7 výkonnostních stupňů s maximálním výkonem odsávání 750 m³/h. Pracovní prostor pod digestoří je osvětlen prostřednictvím LED pásu. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par je zařazen do energetické třídy A, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortněji a jednodušeji.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

Obvodové odsávání

Perimetr je typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o cca 10 % v porovnání s odsavačem se stejným výkonem motoru při nižší hladině hluku o 7 %. Zaručeně oceníte vysokou účinnost a stylové provedení.

Slaďte si kuchyň

Odsavač par z řady W Collection je možné dokonale sladit do jednotného celku s dalšími spotřebiči Whirlpool ze stejné designové řady, aby vytvořily celistvý design. Vaše kuchyň bude dokonale a stylově ladit v kombinaci s troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou W Collection.

Další přednosti

Komínová digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí ní si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření.

  •     Třída energetické účinnosti: A
  •     Třída účinnosti proudění tekutin: A
  •     Třída účinnosti osvětlení: A
  •     Třída účinnosti filtrace tuků: A
  •     1 motor

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 62 db
Maximální výkon odsávání 750 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WHBS 62F LT K

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno