Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Nákupem získáte 214,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart myčka nádobí Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezové barvě s MySmart ovládacím panelem s farbebným displejem 4,5 "má šířku 60 cm. Ovládat ji, je možné i na dálku pomocí aplikace 6th Sense Live prostřednictvím mobilního zařízení s připojením Wi-Fi . Je zařazena do energetické třídy a +++. Smart myčka nádobí Whirlpool WFF 4O33 DLTGX nabízí kapacitu mytí pro 14 sad nádobí. nabízí 11 programů mytí s možností odloženého startu o 24 hodin. Senzorový program monitoruje znečištění vody a podle toho upravuje průběh programu, pro snížení spotřeby vody. k dispozici je i vnitřní LED osvětlení. Technologie 6.smysl PowerClean Pro účinně odstraňuje hrubé nečistoty z nádobí a speciální trysky jsou automaticky aktivovány, když senzory vyhodnotí velmi zašpiněné nádobí. Pro kontrolu úniku vody je k dispozici Aquastop. Nechybí kontrolky nedostatku soli a leštidla, zvuková signalizace konce p ramu. Hlučnost 43 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Praktická smart myčka

Smart myčka nádobí Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v úsporné energetické třídě A +++ na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí. Senzorová technologie 6. smysl mytí monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu, tak aby spotřeba vody a energie byla co nejnižší. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas ale i váš rodinný rozpočet. Ovládat smart myčku je možné i na dálku pomocí aplikace 6th Sense Live prostřednictvím mobilního zařízení s připojením Wi-Fi. Navíc umožňuje i mytí poloviční dávky nádobí. Už nebude nutné čekat, až se naplní celá kapacita myčky. Program pro poloviční naplnění umožňuje mytí i pár kousků nádobí, které jsou volně umístěny v obou koších a přitom šetří čas i energii.

Ovládání na dálku

Inteligentní myčku je možné ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Tablet nebo smartphone s připojením Wi-Fi umožňuje ovládání a kontrolování smart myčky pomocí aplikace 6th Sense Live. Při používání aplikace na ovládání inteligentní myčky na dálku máte možnost

 •     zkontrolovat myčku a aktivovat možnosti na dálku
 •     mít přístup k dalším funkcím, např. k režimu inteligentní energie
 •     optimalizovat spotřebu energie využitím nejlepší sazby za elektřinu
 •     mít přístup k dalším informacím o nejlepším způsobu využití myčky
 •     dostávat zpětnou vazbu o stavu spotřebiče v případě výstrah

Technologie 6. Smysl PowerClean

Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl PowerCean se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí při mytí menšího množství nádobí, aby jejich myčka spotřebovala méně energie a vody, je pro vás jako stvořená. Technologie 6. smysl PowerClean je jedinečnou kombinací dvou technologií. Účinně odstraňuje hrubé nečistoty z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují, když senzory vyhodnotí příliš znečištěné nádobí. Při slabě znečištěném nádobí se mytí tlakovými tryskami neaktivuje.

Multinzónové mytí

Myčka umožňuje i multizónové mytí. Nebude zapotřebí už více čekat, dokud bude myčka naplněna špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu ale i drahocenný čas.

Odstraní skvrny

Funkce Power Clean využívá speciální vodní trysky v zadní části smart myčky pro intenzivní mytí velmi znečištěného nádobí. Po uložení nádobí proti komponentu Power Clean je třeba na ovládacím panelu aktivovat tuto funkci. Ideální je aby byly hrnce a nádoby nakloněné směrem k vodním tryskám. Účinně odstraňuje hrubé nečistoty z nádobí a speciální trysky jsou automaticky aktivovány, když senzory vyhodnotí velmi zašpiněné nádobí. Při méně znečištěném nádobí se trysky neaktivují.

Skvělé výsledky sušení

Funkce PowerDry v myčce zajistí dokonalé výsledky sušení za krátký čas. Uzavřený cyklus a inovativní technologie umožňují otevřít myčku po skončení cyklu aniž abyi ihned po jejím otevření unikalo množství páry.

Vlastnosti

Inteligentní myčka disponuje množstvím technologií zajišťujících komfort při mytí nádobí. Její 11 programů jako např. funkce odloženého startu, si nastavíte podle potřeby. Spotřebič diponuje také předním ovládacím panelem s farbebným displejem 4,5 "se slovenskou navigací. Pro lepší přehled o provozu je dostupný indikátor zbytkového času. Myčka má ideální spotřebu elektrické energie 238 kWh za rok, 9,5 l vody pro mycí cyklus. Hlučnost myčky dosahuje 43 dB. Šířka 60 cm. Smart myčka nádobí nabízí i praktické mulitzónové mytí. v případě, že vaši inteligentní myčku nenaplníte celou na displeji stiskněte tlačítko "Multizone" a potvrďte "OK". Při této možnosti si můžete vybrat, zda chcete mýt v horním nebo dolním koši.

 •     ECO - pro normálně znečištěné nádobí. Standardní program, nejefektivnější, co se týče kombinace spotřeby energie a vody.
 •     6.smysl - program pro normálně znečištěné nádobí se zaprahlou zbytky jídla. Snímá úroveň znečištění nádobí a podle toho nastavuje program.
 •     1H wash & dry - program pro mírné až běžně znečištěné nádobí. Každodenní program vhodný na nádobí bez zaprahlou zbytků, zajišťuje čistý a suchý nádobí během 60 minut.
 •     Intenzivní - Tento program je vhondý při silně znečištěném nádobí, vhodný je zejména na mytí pánví a hrnců (nedoporučuje se na křehký nádobí).
 •     Rychlý 30 '- Program lze použít na mírně znečištěné nádobí bez zaschlých zbytků jídla.
 •     Sklo- Program na křehké kusy nádobí, které jsou citlivější na vysoké teploty, například sklenice a šálky.
 •     Každodenní - ideální pro běžně znečištěné nádobí. Každodenní cyklus, který zajišťuje optimální výsledek mytí v kratším čase.
 •     Tichý - program vhodný pro noční provoz myčky. Optimální výkon je zajištěn.
 •     Úvodní mytí - program pro předmytí nádobí. Při tomto programu se nepoužívá mycí prostředek.
 •     Dezinfekce - Normální až silně zašpiněné nádobí s dodatečným antibakteriálním opláchnutím.
 •     Autočistenie - Program se používá pro údržbu myčky. Horkou vodou vyčistí vnitřek spotřebiče.

Vnitřní košové vybavení

Smart myčka nabízí 2 praktické mycí koše. Horní koš je ideální pro uložení křehkých a lehkých nádob jako jsou sklenice, šálky, salátové misky a podobně. Má oporu proti převrácení a také sklápěcí držáky s nastavitelnou polohou pro optimální uložení nádobí. Navíc je horní koš výškově nastavitelný, aby bylo do spodního koše lze umístit i objemnější kusy nádobí. Výšku koše se doporučuje nastavovat, když není naplněn. Dolní koš je vhodný pro mytí talířů, poklic nebo hrnců. Je také vybaven oporami proti převrácení, které je možné použít ve svislé poloze při ukládání talířů nebo v horizontální pro snadnější uložení mís nebo pánví. Ve spodním koši se nachází speciální příslušenství, které slouží pro uložení sklenic na stopkách. Zlepší výsledky mytí a sušení a poháry budou uloženy stabilně. Při otevření dvířek se ve vnitřním prostoru rozsvítí LED osvětlení, které svítí po dobu 10 minut, pak se automaticky vypne.

Vnitřní LED osvětlení

Při otevření dvířek se ve vnitřním prostoru rozsvítí LED osvětlení, které svítí po dobu 10 minut, pak se automaticky vypne. Tento systém udělá vaši myčku nejen elegantní ale umožní i jednodušší nakládání a vykládání nádobí.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Antibakteriální program

Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65ºC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 43 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 11
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 47 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,83 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 238 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 11
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 869991540880

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @