Whirlpool WDO 93F B K

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 377,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný odsavač par Whirlpool WDO 93F B K v černém provedení je vybaven jedním motorem, který zaručeně odsaje nepříjemný pach z vaší kuchyně. Rychlost odsávání dosahuje 603 m³/h a max hlučnost dosahuje 68 dB. Odsavač par vestavaný do kuchynské linky je možné použít jen pro odtah do komína. Ovládání je mechanické. Šířka 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Vaření bez nepříjemností

Při vaření, pečení nebo grilování vzniká přebytek pár které zhoršují vaši práci v kuchyni a zaplňují celý prostor. Vestavěný odsavač par Whirlpool WDO 93F B K se postará o jejich rychlé odsátí a vy se budete moci věnovat vaření v příjemném prostředí. Díky jeho výkonu a rychlému odsávání se můžete najíst v čisté a svěží kuchyni, v níž se nebudou nacházet žádné nepříjemné zápachy. Navíc je i stylovým doplňkem do moderní kuchyně. V odsávači je zabudovaný kvalitní motor, který zajišťuje max 603 m³/h za hodinu s hlučností max. 68 db. Odsavač par je zařazen do energetické třídy B, což zaručuje dostatečné výsledky odsávání.

Intenzivní odsávání

Funkce Booster - intenzivní stupeň odsávání umožňuje zvýšený výkon odsávání v případě, že je to nutné. Ideální je pro využití v případě, že se vám pokrm připálí nebo má intenzivní vůni. Vzduch je vyčištěn rychlejší, díky čemuž ušetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytný čas přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Odsávání

Odsavač par se vyznačuje 3 rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 603 m³/h. Během celé doby vaření 2 hliníkové tukové filtry zajišťují perfektní výsledky v podobě důkladného vysáti všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Odsavač par je možné použít jen pro odtah do komína. 

LED osvětlení

Světlo z odsavače se příjemně šíří po celé pracovní desce a vy tak máte přehled, kde co máte. Výkonný odsavač par je vybaven kvalitním LED osvětlením, které je dostatečně silné pro osvětlení prostoru pod odsavačem i mimo něj. Všechny oblíbené pokrmy pro vás i vaše blízké připravíte komfortnější a jednodušší.

Tukový filtr

Odsavač par je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá a navíc je omyvatelný v myčce. Omyvatelné tukové filtry poslouží dlouhá léta.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 86 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Typ digestoře Odtahový
  • Maximální výkon odsávání 603 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 603 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 86 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 22 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 43,8 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Odtahový

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991532660

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WDO 93F B K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WDO 93F B K