Whirlpool WCT3 63F LTK


Vestavná digestoř, Maximální výkon odsávání: 650 m3, Maximální hlučnost: 65 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 106,6 kWh, Počet rychlostí: 4, Výška: 33,4 cm, Šířka: 51,4 cm, Hloubka: 28,3 cm. Více info


Cena 6 795 Kč

Sleva 15 % z předcházející ceny: 7 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 68 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Whirlpool WCT3 63F LTK v černé barvě s třídou energetické účinnosti B. Maximální výkon odsávání je 650 m3 a maximální hlučnost 65 dB. Celková spotřeba činí 106,6 kWh a výhodou odsavače jsou 4 rychlosti. S výškou 33,4 cm, šířkou 51,4 cm a hloubkou 28,3 cm se hodí do každého prostoru moderní kuchyně. Odsavač par lze použít jak pro odtah, tak pro recirkulaci.

 

 

 

Elegantní design

Vestavný odsavač par Whirlpool WCT3 63F LTK v černé barvě je ideálním řešením pro každou moderní domácnost. Přináší jedinečný design spolu s výjimečným výkonem a zaručenými výsledky. Svým designem se hodí do většiny kuchyní. Se šířkou 51,4 cm je určen k instalaci pod kuchyňskou skříňku, nad varnou desku. Spolehlivě odstraňuje páru a pachy z vaření. Je důležité umístit odsavač par nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač par umístěn nejméně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Odtah nebo recirkulace

S odsavačem par si můžete v kuchyni dopřát maximální pohodlí a příjemné prostředí. Lze jej provozovat s odtahem nebo recirkulací. Při recirkulaci je možné odsavač používat bez odvádění vzduchu do komína. Recirkulace je možná pouze v případě, že je vložen uhlíkový filtr WPRO CHF 57 CARBON FILTER (není součástí dodávky) Jsou zapotřebí dva kusy. Odsavač je vybaven 4 stupni výkonu pro odsávání páry a pachů vznikajících při vaření. Maximální výkon je 410 m³/h s maximální hlučností 65 dB, což oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti.

Osvětlení

Díky praktickému LED osvětlení budete mít při vaření dokonalý přehled o tom, co se na varné desce děje. Osvětlení je dostatečné, abyste měli přehled o tom, co se na desce děje, a abyste mohli kontrolovat připravované jídlo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 51.4 cm
Maximální hlučnost 65 db
Třída energ.účinnosti B
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 650 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool WCT3 63F LTK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi