Whirlpool WB S2560 NE

Nákupem získáte 97,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Whirlpool WB S2560 NE v černém provedení s funkcí Power Management umožňuje zvolit maximální příkon a připojit ji na napětí 230 V nebo 400 V. Disponuje 4 indukčními varnými zónami s funkcí Booster (rychloohřevu). Dvě svislé varné zóny je možné spojit do jedné velké díky funkci ConnexionZone. Dotykové ovládání je umístěno vpředu. Varná deska Whirlpool WB S2560 NE s funkcí 6.smysl nabízí automatické programy pro snadné nastavení. Nabízí také funkci nízkoteplotního rozpouštění, dětskou Polsku a praktický časovač. Pro bezpečnost je varná deska vybavena ukazatelem zbytkového tepla. Šířka 59 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Mora VDIT 655 FF

Mora VDIT 655 FF

9 990 Kč

K odeslání

Indukční varná deska Mora VDIT 655 FF černé barvy má přední hranu zkosenou, ostatní zbroušené. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu (z toho 1 AreaFlex) s plynulou regulací teploty…

 • Šířka: 60 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Varná deska s Power Management

Indukční varná deska Whirlpool WB S2560 NE je originální zpracována a hodí se do každé moderní kuchyně. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné desky. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce, bez zbytečných ztrát. Varná deska nabízí 4 indukční zóny, 9 stupňů výkonu a dotykové ovládání. Je široká 59 cm a má zkosenou přední hranu. Varná deska je neuvěřitelně výkonná. Funkce Power Management umožňuje zvolit maximální příkon varné desky a připojit ji na napětí 230 V nebo 400 V.

6. SMYSL

Varná deska s funkcí 6.SMYSL nabízí automatické programy pro snadné nastavení a ideální výkon pro sevření vody i signalizaci dosažení tohoto bodu. Senzorová technologie 6.smysl přináší 20% úsporu elektrické energie. Po dosažení bodu varu udrží jeho konstantní teplotu během přidávání různých studených surovin do připravovaného pokrmu.

 

Funkce nízkoteplotního rozpouštění

Funkce rozpouštěním nastaví vhodnou úroveň výkonu varné zóny pro pomalé rozpouštění citlivých potravin při teplotě v hrnci 35 - 45 ° C aniž narušila jejich nutriční hodnoty. Jednoduše tak rozpustíte čokoládu, máslo nebo zahřeje mléko.

Bezpečnost

Funkce dětské pojistky zablokuje varnou desku aby zabránila nežádoucí manipulaci s nastavením varné desky. Děti tak neožil spotřeby zapnout ani přestavovat vybrané parametry.

Využijte zbytkové teplo

Indikátor zbytkového tepla vás upozorní na fakt, že jsou varné zóny ještě horké a není bezpečné se jich dotýkat. Ihned po zhasnutí kontrolky je možné se varné plochy bezpečně dotýkat nebo pokládat na ni předměty.

Vařte rychleji

Funkce Booster umožňuje rychle ohřát varnou zónu. Pokud potřebujete uvařit vodu za krátký čas s touto funkcí to není problém. Indukční varná deska přivede vodu do varu za krátký čas a pak udržuje teplotu varu, čímž zároveň snižuje spotřebu energie.

Varné zóny

Varná deska nabízí 4 samostatné indukční zóny. Z toho 2 svislé varné zóny je možné díky funkci ConnexionZone spojit do jedné velké varné plochy a položit na ni například i velký pekáč. Varná deska disponuje i praktickým časovačem. Ten umožní přednastavit na varné zóně kdepak se má automaticky vypnout.

 • Přední levá zóna: Průměr 145 mm / výkon / Booster 1200/1600 W
 • Zadní levá zóna: Průměr 210 mm / výkon / Booster 2100/3000 W
 • Zadní pravá zóna: Průměr 145 mm / výkon / Booster 1800/2100 W
 • Přední pravá zóna: Průměr 180 mm / výkon / Booster 1800/2100 W

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59 cm
Výška: 54 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10,1 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991579680

Všechny parametry

Recenze Whirlpool WB S2560 NE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool WB S2560 NE