Whirlpool WB B8360 NE

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Výška: 5,4 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 6 999 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 7 489 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 700 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Whirlpool WB B8360 NE, černé provedení, šířka 59 cm, 4 varné zóny, Connexion Zone pro spojení 2 varných zón, funkce PowerManagement, funkce Booster, dotykové ovládání v přední části, technologie 6. smysl, dětská pojistka, časovač, příkon 7 200 W, rozměry (v × š × h): 5,4 × 59 × 51 cm.

Varná deska Whirlpool WB B8360 NE

Indukční varná deska Whirlpool WB B8360 NE je originálně zpracována a hodí se do každé moderní kuchyně. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné desky. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce bez zbytečných ztrát. Varná deska nabízí 4 indukční zóny, 9 stupňů výkonu a dotykové ovládání. Je široká 59 cm bez rámu.

Varné zóny

Varná deska nabízí 4 samostatné indukční zóny. S funkcí Connexion Zone můžete spojit jednoduše dvě varné zóny do jedné, což jistě využijete u velkých hrnců. Varná deska disponuje také praktickým časovačem. Ten umožní přednastavit na varné zóně kde se má automaticky vypnout.

  • Přední levá varná zóna - průměr: 145 mm, výkon: 1 200 až 1 600 W
  • Zadní levá varná zóna - průměr: 210 mm, výkon: 2 100 až 3 000 W
  • Zadní pravá varná zóna - průměr: 180 mm, výkon: 1 800 až 2 100 W
  • Přední pravá varná zóna - průměr: 180 mm, výkon: 1 800 až 2 100 W

6. smysl

Varná deska s funkcí 6. smysl nabízí automatické programy pro snadné nastavení a ideální výkon pro sevření vody i signalizaci dosažení tohoto bodu. Senzorová technologie 6. smysl přináší 20% úsporu elektrické energie. Po dosažení bodu varu udrží jeho konstantní teplotu během přidávání různých studených surovin do připravovaného pokrmu.

Funkce nízkoteplotního rozpouštění

Funkce rozpouštění nastaví vhodnou úroveň výkonu varné zóny pro pomalé rozpouštění citlivých potravin při teplotě v hrnci 35-45 °C, aniž narušila jejich nutriční hodnoty. Jednoduše tak rozpustíte čokoládu, máslo nebo zahřejete mléko.

Vařte rychleji

Funkce Booster umožňuje rychle ohřát varnou zónu. Potřebujete-li rychle uvařit vodu, s touto funkcí to není problém. Indukční varná deska přivede vodu do varu za krátký čas a pak udržuje teplotu varu, čímž zároveň snižuje spotřebu energie.

PowerManagement

Varná deska je neuvěřitelně výkonná. Funkce Power Management umožňuje zvolit maximální příkon varné desky. Po nastavení výkonu varná deska automaticky upravuje rozdělování výkonu mezi plotny. Díky tomu nebude hodnota překročena či přetížena, a vy tak můžete využívat všech funkcí, které varná deska nabízí.

Bezpečnost

Funkce dětské pojistky zablokuje varnou desku, aby zabránila nežádoucí manipulaci s nastavením. Děti tak nemohou zapnout varnou desku, ani přenastavit vybrané parametry.

Ovládání

Varná deska má dotykové ovládání umístěné vepředu s 9 stupni výkonu. Její ovládání je jednoduché a intuitivní. Stačí navolit dotykem požadovanou intenzitu a vaření může začít.

Časovač

Někdo se vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Znáte-li optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Whirlpool WB B8360 NE

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Hana

27. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dvojitá zóna na velký hrnec
  • zatím nic

zatím krátce používaná