Whirlpool W9 OM2 4MS2 H

Nákupem získáte 174,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba se 6. smyslem Whirlpool W9 OM2 4MS2 H v černé barvě s nerezovým rámečkem a úpravou proti otiskům je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí horkovzdušné pečení i Autorecepty, Cook4 s možností pečení na 4 úrovních současně. Ovládá se pomocí barevného dotykového 3,5" grafického displeje. Vnitřní objem trouby dosahuje 73 l. Dvířka trouby jsou vybavena trojitým sklem se Soft Closing a jejich vnitřní strana je celoskleněná, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Vestavná trouba Whirlpool W9 OM2 4MS2 H nabízí několik funkcí pečení. Základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace, speciální funkce: rozmrazování, udržování v teple, kynutí těsta, pečení polotovarů, Maxi pečení, Eco horký vzduch, pečení zmrazených jídel, rychlý předehřev, hydro čištění. Funkce 6.smysl, Autorecepty + teplotní sonda Multisense, Cook4 - pečení na 4 úrovních najednou. Pro bezpečnost je trouba vybavena dětskou pojistkou. Příslušenství: teplotní sonda, 2 x nerezový rošt, 1 smaltovaný hluboký plech a 1 mělký plech a výsuvné kolejničky - 2 úrovně. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG BPE556320M

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG BPE556320M

18 490 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná trouba AEG BPE556320M v nerezovém provedení s úpravou proti otiskům prstů je zařazena do energetické třídy A+. Trouba s celkovým příkonem 3500 W a objemem trouby 71 l disponuje 3 pečícími…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou horkovzdušnou troubou se 6. smyslem Whirlpool W9 OM2 4MS2 H se zadním ohřevem dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím barevného dotykového 3,5" displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadovaná nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek. Díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderních kuchyní, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi:

 •     základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
 •     speciální funkce: rozmrazování, udržování v teple, kynutí těsta, pečení polotovarů, Maxi pečení, Eco horký vzduch, pečení zmrazených jídel, rychlý předehřev, hydro čištění
 •     funkce 6. smysl, Autorecepty + Teplotní sonda Multisense, Cook4 - pečení na 4 úrovních najednou.

Trouba z řady W collection W9

Vestavná trouba s nadčasovým designem z kolekce W9 dokonale doplní téměř každou moderní kuchyni. Spotřebič je snadno integrovatelný a vytváří tak atraktivní prostor v kuchyni. Kolekce W9 z řady vestavných spotřebičů je inspirována minimalistickým designem s inovativními technologiemi. Stane se tak skvělým řešením pro vaši kuchyň.

Funkce 6th Sense Live

Funkce 6. smysl LiveConnectivity umožňuje připojit inteligentní vestavnou troubu k internetu přes integrovaný wi-fi modul. Speciální funkce 6. smysl Live od společnosti Whirlpool umožňuje ovládat vestavnou troubu odiaľkoľvek a kdykoliv. Aplikace 6. smysl Live umožňuje také vytváření, ukládání a načítání vlastních nastavnení, nabízí doporučení a cenné rady, které zjednodušují práci v domácnosti a poskytují komfortní používání trouby. Pomůže připravit z obyčejných jídel kulinářské díla.

Aplikace 6.SenseLive

Funkce 6.smysl Live umožňuje ovládat funkce trouby dálku odkiaľkovek a kdykoliv potřebujete. Inteligentní spotřebič lze zapnout, zvolit program a nastavit optimální parametry pro pečení. Kromě toho umožňuje i vytvořit si vlastní nákupní seznam, Otaru a ukládat si nové recepty.

Displej bude osobním asistentem při vaření

SmartDisplay je šestibarevná 3,5 palcová dotyková obrazovka, která umožňuje maximálně využít pokročilé funkce vstavané trouby jakož i připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, které zajišťují skvělou kvalitu zvuku formátu MP3. Displej zobrazuje sekvenci obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které jsou nápomocné pro proces vaření. Jednoduše si vyberete ze 60 kulinářských možností v 6 automackých programech. 6. Smysl spolu s troubou vás bude sprvádzať každým krokem receptu.

6.smysl LifeStyle

Tato funkce zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého uživatele. Své oblíbené recepty velmi jednoduše najdete. Seřadí se podle kategorie produktů nebo vašich osobních nastavení, např. pro vegetariány či milovníky grilování. Trouba automaticky nastaví parametry: teplota, čas vaření, nastavení zahřívání, které jsou potřebné pro pečení určitého pokrmu.

Teplotní sonda

Odteď můžete nahlédnout do nitra připravovaných jídel, aniž byste museli troubu otevírat. Jedinečná teplotní sonda Multisense se čtyřčlánkovým termočlánkem neustále měří teploty uvnitř trouby a tak dohlíží na perfektní pečení každého kousku masa či jiného pokrmu. Teplotní sonda monitoruje průběh pečení, díky čemuž budou výsledky pečení vždy dokonalé a perfektní. Vychutnejte si skvělé jídla, které nyní můžete připravit v pohodlí své kuchyně s profesionální troubou.

Funkce Cook4

Pro přípravu různých druhů pokrmů, jejichž příprava vyžaduje stejnou teplotu můžete využít funkci Cook4 a péct na čtyřech úrovních současně. Horký vzduch je distribuován v celém prostoru trouby a pomáhá rychleji upéct oblíbené pokrmy. Kruhové topné těleso rozptyluje horký vzduch aby se jídlo pečenou z každé strany rovnoměrně a co nejrychleji. Využijete ji například při přípravě sušenek, koláčů, okrouhlé (i mražené) pizzy a na přípravu kompletního jídla. Dokonalé výsledků dosáhnete, pokud se budete řídit tabulkou v návodu k použití. S Cook4 je příprava jídel radostí. Vůně jednotlivých připravovaných jídel se navzájem do styku. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušní vestavěnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokmom do trouby bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i enrgy.

Samočištění se SmartClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. Hydrolýza nabízí jednoduchou, pohodlnou a efektivní možnost čištění trouby. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 ° C, aby se zapnuli katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na 2 úrovních. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek se softclosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání, pro dokonalou pohodlnost.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeti trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného čtverného skla s pomalým zavíránim. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti. Dodatečná ochrana pro zablokování ovládacího panelu trouby umožňuje předejít nechtěnému přestavení trouby.

Povrchová úprava iXelium

Vestavná trouba má povrchovou úpravu iXelium, která udrží dlouhodobě lesk spotřebiče, díky čemuž bude zaručeně ozdobou kuchyně. Tento povrch je odlonejší proti škrakancom a korozi. Trouba bude stále efektně lesklá.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečící plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou rodinu a přátele.

Kvalitní nerezové provedení

Výkonná horkovzdušná trouba je vyrobena z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlouhou životností a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je také neměnný a stále elegantní vzhled. Navíc má povrchovou úpravu proti zanechávání otisků prstů. S takovými vlastnostmi se vestavná elektrická trouba stane nejen výkonným, ale i stylovým doplňkem do každé moderní kuchyně.

 • Vnitřní osvětlení
 • Trojité sklo dvířek
 • Maximální teplota pečení: 250 ° C
 • Příslušenství: 1 x hluboký plech, 1 x mělký plech na pečení, 2 x nerezový rošt, teplotní sonda Multisense
 • Víceúrovňové pečení - na 4 úrovních najednou
 • Automatické programy
 • Teleskopický výsuv - 2 úrovňový

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3650 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 33

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,4 cm
Hmotnost: 40,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 33

Konektivita

Délka kabelu: 0,9 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3650 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991549730

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W9 OM2 4MS2 H

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W9 OM2 4MS2 H