Whirlpool W9 MD260 BSS

Smart vestavná multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool W9 MD260 BSS se 6. smyslem a kompaktními rozměry má maximální výkon mikrovln 1000 W, výkon grilu 800 W a výkon horkého vzduchu 1400 W. Nabízí funkce: horkovzdušné pečení jako v klasické troubě, zapékání Crisp, gril, rozmrazování , mikrovlnný ohřev a jejich kombinace, vaření v páře a ještě mnohem více. Ovládána je pomocí barevného textového displeje, který je umístěn v přední části. Vestavná trouba Whirlpool W9 MD260 BSS je v provedení černé. Mikrovlnná trouba má vnitřní objem 31 l a její vnitřní vybavení sestává z otočného talíře s průměrem 32,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou smart troubou se 6. smyslem Whirlpool W9 MD260 BSS a jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černého pláště a skleněných dvířek, díky tomu je vestavná mikrovlnná trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Vestavná trouba disponuje hned několika druhy ohřevu, zapékáním Crisp, ohřevem s mikrovlnami s maximálním výkonem 1000 W, grilem s výkonem 800 W a výkon horkého vdzuchu 1400 W. Vestavná mikrovlnná trouba z řady W collection W9 spojuje v sobě propracované detaily s nadčasovým designem. Doladí tak téměř každou stylovou kuchyni. Spotřebiče z W Collection je možné spolu sladit a vytvořit tak harmonickou kuchyni inspirovanou kombinací minimalismu a inovativních technologií.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné troubě snímá připravované jídlo, a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6.smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Funkce 6th Sense Live

Funkce 6. smysl LiveConnectivity umožňuje připojit inteligentní vestavnou troubu k internetu přes integrovaný wi-fi modul. Speciální funkce 6. smysl Live od společnosti Whirlpool umožňuje ovládat vestavnou troubu odiaľkoľvek a kdykoliv. Aplikace 6. smysl Live umožňuje také vytváření, ukládání a načítání vlastních nastavnení, nabízí doporučení a cenné rady, které zjednodušují práci v domácnosti a poskytují komfortní používání trouby. Pomůže připravit z obyčejných jídel kulinářské díla.

Aplikace 6.SenseLive

Funkce 6.smysl Live umožňuje ovládat funkce trouby dálku odkiaľkovek a kdykoliv potřebujete. Inteligentní spotřebič lze zapnout, zvolit program a nastavit optimální parametry pro pečení. Kromě toho umožňuje i vytvořit si vlastní nákupní seznam, Otaru a ukládat si nové recepty.

Displej bude osobním asistentem při vaření

SmartDisplay je šestibarevná 3,5 palcová dotyková obrazovka, která umožňuje maximálně využít pokročilé funkce vstavané trouby jakož i připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, které zajišťují skvělou kvalitu zvuku formátu MP3. Displej zobrazuje sekvenci obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které jsou nápomocné pro proces vaření. Jednoduše si vyberete ze 60 kulinářských možností v 6 automackých programech. 6. Smysl spolu s troubou vás bude sprvádzať každým krokem receptu.

6.smysl LifeStyle

Tato funkce zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého uživatele. Své oblíbené recepty velmi jednoduše najdete. Seřadí se podle kategorie produktů nebo vašich osobních nastavení, např. pro vegetariány či milovníky grilování. Trouba automaticky nastaví parametry: teplota, čas vaření, nastavení zahřívání, které jsou potřebné pro pečení určitého pokrmu.

Připravte si křupavé a zdravá jídla bez tuku

Speciální algoritmus, který podle požadované křupavosti upravuje proudění vzduchu nabízí funkce Crisp Fry. Ta pomáhá připravovat dokonalé pokrmu bez použití oleje, máte tak možnost připravit zdravější alternativu jídla jako je smažení na pánvi. Automatické programy technologie 6. Smysl vám užmožňujú vybrat si z 18 možností a připravit tak cokoli od masa a ryb po zeleninu nebo zmrazené jídlo.

Křupavé jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Připravte zdravé pokrmy v páře

Funkce Steam & Boil nabízí přípravu chutných pokrmů jednoduše a rychle. Přirozená síla páry umožňuje snadnou přípravu jídel, speciální příslušenství chuť vylepší a zachová nutriční hodnoty jídla. Senzor vlhkosti hlídá hladinu vody v nádobě a intuitivní upravuje čas potřebný na přípravu jídla.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Funkce Multiflow

Funkce Muliflow ForcedAir využívá vysokorychlostní ventilátor pro dokonalou cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru. Nabízí tak dokonalé podmínky pro pečení koláčů, dortů nebo jiných pokrmů.

Mikrovlnná trouba 5 v 1

Technologie 6. Smysl funguje s inteligentními senzory, které pomáhají intuitivně vybrat cca. ze 140 kulinářských variací ten nejvhodnější automatický program pro daný pokrm. Vyberete jen kategorii pokrmu, hmotnost přísad a o zbývající se postará mikrovlnná trouba. Nastaví vhodnou funkci, čas, výkon a zvolí nejideálnější způsob z 5 způsobů vaření, abyste dosáhli dokonalé výsledky. Technologie 6. Smysl vá krok za krokem provází receptem, pomáhá při přípravě ingrediencí, díky čemuž dosáhnete dokonalé výsledky.

Povrchová úprava iXelium

Vestavná mikrovlnná trouba má povrchovou úpravu iXelium. Zůstane dlouhodobě zářivá a krásná. Povrch iXelium snižuje riziko poškrábání a koroze.

 

Pohodlná příprava

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Tak si můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmu bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné a to 3,5 palcovým barevným displejem které vám zajistí přehledné a jednoduché ovládání. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají pomocí rukojeti dolů a jsou vybaveny 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Vestavná trouba s mikrovlnami je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Dokonalý pomocník

Povrchové provedení vestavné trouby je v černém provedení se skleněnými dvířky. Interiér trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem 31 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 32,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 31 L
  • Mikrovlnný výkon 1000 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 31 L
Výkon grilu: 800 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 55,6 cm
Výška: 38,5 cm
Hloubka: 46,8 cm
Hmotnost: 27 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Funkce

Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril, horký vzduch

Ostatní

Kód produktu: 859991569230

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W9 MD260 BSS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W9 MD260 BSS