WHIRLPOOL W9 931D IX

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D IX v nerezovém provedení vás potěší MultiFlow systémem chlazení. Ovládání chladničky je dotykové. Celkový využitelný objem chladničky činí 349 l. Chladicí prostor o objemu 243 l s automatickým odmrazováním a funkcí Superchlazení je umístěn nahoře. Vnitřní prostor tvoří LED boční osvětlení, 4 skleněné poličky, z nichž jsou 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 4 dveřní poličky. Mraznička se pyšní objemem 98 l. Její mrazicí výkon činí 13 kg / 24 h a její odolnost vůči výpadku proudu až 22 h. Disponuje 2 průhlednými plastovými zásuvkami a jednou výsuvnou poličkou pro rychlozmrazování. Mraznička se odmrazuje Dual Nofrost systémem. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W9 931D IX dosahuje 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 5 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. Chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým…

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 201 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kombinovaná chladnička se systémem Multiflow

Kombinovaná volně stojící chladnička WHIRLPOOL W9 931D IX se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. Systém Multiflow ve spolupráci se senzory neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch po celém chladicím prostoru.

6.smysl Precision Control

Technologie 6.smysl Precision Control zaručuje stálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném CSE, okamžitě se přizpůsobí výkyvům a udržuje vhodné podmínky pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Dual NoFrost

Beznámrazový systém Dual NoFrost zajišťuje rovnoměrné a dokonalé proudění vzduchu zvlášť v prostoru chladničky a zvlášť v prostoru mrazničky, snižuje vnitřní vlhkost a zamezuje tvorbě námrazy. Nucená cirkulace zvyšuje kvalitu uchovávání potravin a zvyšuje komfort používání spotřebiče = jednoduchá údržba, už žádné rozmrazování!

Ideální místo pro skladování ovoce a zeleniny s redukcí bakterií o 99.9%

Inovativní podložka FreshPad je integrována do přihrádky FreshBox+. Zaručí dokonalé uchování potravin. Podložka odstraňuje vlhkost z ovoce a zeleniny a aktivně brání vytváření bakterií na nich. Jídlo tak zůstane čerstvé. Podložka odděluje ovoce a zeleninu od vlhkosti. Speciální antibakteriální přísada zároveň eliminuje škodlivé bakterie až na 99,9%.

FreshBox 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zajistí dokonalé podmínky pro uskladnění masa a ryb. Tato speciální zóna, kde se teplota pohybuje okolo 0 °C, je jako stvořená pro uchovávání citlivých potravin. Ve speciální zásuvce Activ 0° díky důsledné a nepřetržité kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhled. Činnost zásuvky je regulována nezávisle na činnosti chladničky.

Chladicí část

Celkový užitný objem chladicího prostoru dosahuje 243 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 skleněné police, z nichž jsou 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní poličky. Chladicí část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody, která následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena bočním LED osvětlením. Praktická police na lahve splní 2 účely v 1. Držák je integrován do zadní části police, což umožní bezpečně uskladnit láhve nebo ji využít jako klasickou poličku. Držák je možné umístit na kteroukoli poličku.

Přihrádka pro skladování mléčných výrobků

Přizpůsobte si interiér chladničky podle různých potřeb. Prostor je možné uspořádat podle vlastních potfieb a využít tak naplno a zmyluplne skladovací prostor. Delikátní potraviny jako jsou sýry a máslo lze šetrně a přehledně skladovat ve dveřích ve speciální poličce.

Mrazicí část

Mrazicí část o objemu 98 litrů, umístěná v dolní části, se odmrazuje pomocí Dual Nofrost systému (samostatný beznámrazový systém v chladničce a samostatný v mrazničce). Její mrazicí výkon dosahuje 13 kg / 24 h a ochrana vůči výpadku proudučiní 22 hodin. Mražené potraviny lze skladovat ve 2 průhledných plastových zásuvkách a jedné výsuvné poličce EasyAccess pro rychlozmrazování.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 201,1 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnosť: 86 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 349 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 243 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 198 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 22 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991602750

Všechny parametry

Recenze WHIRLPOOL W9 931D IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k WHIRLPOOL W9 931D IX