Whirlpool W9 821D OX H

14 059 Kč ? Ušetříte 5 % 13 289 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 132,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 821D OX H v nerezovém provedení vás nadchne MultiFlow systémem chlazení. Zařazena je do energetické třídy A++. Ovládání chladničky je dotykové. Celkový využitelný objem chladničky činí 318 l. Chladicí prostor o objemu 221 l s automatickým odmrazováním a funkcí Superchlazení je umístěn nahoře. Vnitřní prostor tvoří boční LED osvětlení, 3 skleněné poličky, z nichž jsou 2 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 3 dveřní poličky. Mraznička se pyšní objemem 97 l, její mrazicí výkon činí 13 kg/24 h a její odolnost vůči výpadku proudu až 16 h. Disponuje 2 průhlednými plastovými zásuvkami a jednou výsuvnou poličkou pro rychlozmrazování. Mraznička se odmrazuje Dual Nofrost systémem. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W9 821D OX H dosahuje 42 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 5 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

Liebherr CNPel 4313

Kombinovaná chladnička Liebherr CNPel 4313 s mrazákem patří do energetické třídy A +++ s roční spotřebou 160 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých potravin a…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 186,1 cm
  • Hloubka: 65,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Kombinovaná chladnička se systémem Multiflow

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W9 821D OX H se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. Systém Multiflow, kterým kombinovaná chladnička disponuje, ve spolupráci se senzory neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch po celém chladicím prostoru. 

6.smysl Precision Control

Technologie 6.smysl Precision Control zaručuje stálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném CSE, okamžitě se přizpůsobí výkyvům a udržuje vhodné podmínky pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Dual NoFrost

Beznámrazový systém Dual NoFrost zajišťuje rovnoměrné a dokonalé proudění vzduchu zvlášť v prostoru chladničky a zvlášť v prostoru mrazničky, snižuje vnitřní vlhkost a zamezuje tvorbě námrazy. Nucená cirkulace zvyšuje kvalitu uchovávání potravin a zvyšuje komfort používání spotřebiče = jednoduchá údržba, už žádné rozmrazování!

Ideální místo pro skladování ovoce a zeleniny s redukcí bakterií o 99.9%

Inovativní podložka FreshPad je integrována do přihrádky FreshBox+. Zaručí dokonalé uchování potravin. Podložka odstraňuje vlhkost z ovoce a zeleniny a aktivně brání vytváření bakterií na nich. Jídlo tak zůstane čerstvé. Podložka odděluje ovoce a zeleninu od vlhkosti. Speciální antibakteriální přísada zároveň eliminuje škodlivé bakterie až na 99,9%.

Chladicí část

Celkový užitný objem chladicího prostoru činí 221 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 3 skleněné police, z nichž jsou 2 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 3 dveřní poličky. Chladicí část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody, která následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED bočním osvětlením. Funkce rychlého chlazení zajistí dlouhodobou čerstvost potravin, dokáže v krátkém čase dosáhnout optimální teplotu uvnitř chladničky. Praktická police na lahve splní 2 účely v 1. Držák je integrován do zadní části police, což umožní bezpečně uskladnit láhve nebo ji využít jako klasickou poličku. Držák je možné umístit na kteroukoli poličku.

Mrazicí část

Mrazicí část o objemu 97 litrů, umístěná v dolní části, se odmrazuje pomocí Dual Nofrost systému (samostatný beznámrazový systém v chladničce a samostatný v mrazničce). Její mrazicí výkon činí 13 kg/24 h a odolnost vůči výpadku proudu až 16 hodin. Mražené potraviny lze skladovat ve 2 průhledných plastových zásuvkách a jedné výsuvné poličce pro rychlozmrazování. 

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zajistí dokonalé podmínky pro uskladnění masa a ryb. Tato speciální zóna, kde se teplota pohybuje okolo 0°C, je jako stvořená pro uchovávání citlivých potravin. Ve speciální zásuvce Activ 0° díky důsledné a nepřetržité kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhled. Činnost zásuvky je regulována nezávisle na činnosti chladničky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 188,8 cm
  • Hloubka 68,8 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 188,8 cm
Hloubka: 68,8 cm
Hmotnost: 67 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 262 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 318 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 221 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991571800

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W9 821D OX H

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W9 821D OX H