Whirlpool W8 W946WB CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 24 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Whirlpool W8 W946WB CS, bílá barva, energetická třída A, vypere 9 kg prádla, max. 1400 otáček za minutu, 24 pracích programů, parní program Para+, rychlý 30 minutový program, funkce FreshCare+, technologie 6. Smysl, funkce odložený start, ZEN motor s přímým pohonem bubnu, automatické dávkování pračku AutoDose, technologie WaterSave na úsporu vody, hlučnost při odstřeďování 71 dB, rozměry (V׊×H): 84,5 × 59,9 × 64,3 cm.

Whirlpool W8 W946WB CS

Zepředu plněná pračka značky Whirlpool Supreme Silence je vybavena množstvím praktických funkcí a programů. Menu nabízí až 24 pracích programů a nastavíte je na velkém LCD displeji pomocí otočného voliče. Vybavená efektivní technologií 6. smysl, která rozpozná typ a množství prádla, díky čemuž šetří vodu i elektřinu. Zásobník se systémem otvírání push to open pro pohodlné otevírání dotykem. Oceníte i osvětlení bubnu i jeho speciální antibakteriální ochranu.

  • 14 standardních programů: smíšené prádlo, syntetika, bavlna, jemné prádlo, 20 °C, odstřeďování a vyčerávanie, máchání a odstřeďování, Extra tichý program, rychlý 30 minutový program, praní ve studené vodě

  • 10 speciálních programů: trička, džíny, ložní prádlo a ručníky, prošívané přikrývky, hedvábí a závěsy, plyšové hračky, Baby, program pro odstranění zvířecích chlupů, vícebarevné prádlo, program na odolné skvrny

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vyndat z pračky. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu. Výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. 

Steam Refresh

Pokud je vaše prádlo čisté, ale potřebuje jen osvěžit a odstranit nežádoucí zápach (od cigaret například) využijte program Osvěžení párou. Tento program je vhodný pro méně kusů oblečení (cca 3 ks). Suché věci stačí vložit do bubnu a zvolit výše uvedený program. Pára osvěží jednotlivé kusy oblečení již za několik minut. Po ukončení programu bude oblečení mírně vlhké a můžete si ho po několika minutách hned obléci, případně si ho přežehlit. Při tomto programu není potřeba žádný prací prostředek nebo aviváž.

Tichý ZEN motor

Zepředu plněná pračka Whirlpool W8 W946WB CS je vybavená výkonným a velmi tichým ZEN motorem s minimálními vibracemi. Tento bezkartáčový motor s přímým pohonem bubnu nemá tradiční řemen bubnu. Boční panely se speciálním designem eliminují vibrace během odstřeďování, čímž se šíření zvuku redukuje. Při odstřeďování s otáčkami 1400 otáček za minutu dosahuje hluku pouhých 71 db.

Automatické dávkování

Pračka má dávkovací systém AutoDose, který šetří prací prostředek při každém praní. Systém šetří až 30 % pracího prostředku během pracího cyklu a dávkuje prací prostředek ve správný čas během pracího cyklu. Výhodou je, že nemusíte přidávat prací prostředek při každém praní. Stačí naplnit zásobník a prací gel vystačí až na 26 praní.

Nižší spotřeba vody

Šetřete vodu a energii při každém praní pomocí technologie WaterSave. Voda a prací prostředek se do bubnu dostávají vrchní vstřikovací tryskou, čímž se zajistí rovnoměrná distribuce detergentu do prádla.

Bez bakterií

Díky technologii Steam Hygiene odstraníte z oblečení až 99 % běžných bakterií. Proud horké páry proniká během praní do prádla a ničí vše, co je pro vás a vaši pokožku škodlivé. Výhodou je, že není třeba používat nic jiného než páru, což ocení lidé s citlivou pokožkou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 24
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool W8 W946WB CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi