Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL

Nákupem získáte 184,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL v černém provedení v je zařazena do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí pečení v kombinaci s párou i Autorecepty, Cook4 s možností pečení na 4 úrovních současně. Ovládá se pomocí černobílého grafického displeje. Vnitřní objem trouby dosahuje 73 l. Dvířka trouby jsou vybaveny čtverným sklem se Soft Closing a jejich vnitřní strana je celoskleněná, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Vestavná trouba Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL nabízí několik funkcí pečení. Základní funkce: pečení s párou, horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace a také speciální funkce: rozmrazování, udržování v teple, kynutí těsta, pečení polotovarů, Maxi pečení, Eco horký vzduch, pečení zmrazených jídel, rychlý předehřev, pyro čištění, funkce 6.smysl, Autorecepty + pečení párou, Cook4 - pečení na 4 úrovních najednou. Pro bezpečnost je parní trouba vybavena dětskou pojistkou. Příslušenství: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hluboký plech a 1 mělký plech a výsuvné kolejničky - 1 úroveň. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC8P31X

Vestavná trouba Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC8P31X s integrovanou funkcí páry zajistí dokonale propečená masa a další pokrmy. Je zařazena do energetické třídy A+. Nabízí 10 funkcí pečení: spodní…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou parní troubou Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné parní trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím černobílého grafického displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černého pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba v objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi. Pokud chcete spustit funkci STEAM, nalijte do studené trouby vodu do otvoru ve vnitřním prostoru podle doporučení v příslušné tabulce přípravy jídla. Nastavte a aktivujte funkci STEAM. Na konci opatrně otevřete dvířka trouby a pomalu vypusťte přebytečnou páru. Trouba disponuje zásobníkem vody s vlastním ohřevem pro výrobu a distribuci páry pro pečení s podporou páry. Takto připravíte šťavnaté a zároveň křupavé pokrmy.

 •     Steam Sense: pečení v kombinaci s párou
 •     základní funkce: pečení s párou, horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a jejich kombinace
 •     speciální funkce: rozmrazování, udržování v teple, kynutí těsta, pečení polotovarů, Maxi pečení, Eco horký vzduch, pečení zmrazených jídel, rychlý předehřev, pyro čištění
 •     funkce 6. smysl, Autorecepty + Pečení párou, Cook4 - pečení na 4 úrovních najednou.

Trouba z řady W collection W7

Vestavná trouba s nadčasovým designem z kolekce W dokonale doplní téměř každou moderní kuchyň. Spotřebič je snadno integrovatelný a vytváří tak atraktivní prostor v kuchyni. Kolekce W7 je obohacena o čisté sklo v kombinaci s leskem z nerezavějící oceli. Stane se tak moderním řešením pro kuchyň.

Unikátní technologie 6.smysl

Vestavná horkovzdušná trouba se může pochlubit spoustou skvělých programů na pečení, které zaručují perfektní výsledky. jejich součástí je unikátní technologie 6.smysl, která spolehlivě dohlíží na důkladné dopečení každého pokrmu. Kromě klasického pečení pomocí zadního ohřevu můžete využít i funkci grilu, kruhového topného tělesa, jakož i výkonný ventilátor na rovnoměrné rozložení teploty v troubě. Speciální senzory odhadují hmotnost nádoby a určují teplotu a čas potřebný pro pečení a poté kontrolují celý proces. Navíc moderní displej s jednoduchým uživatelským rozhraním nepřetržitě informuje o zbývajícím čase.

Displej bude vašim osobní asistent

AsistedDisplay je textovým LCD displejem, který se naučí vašemu vkusu. Je dobře čitelný, symboly a návrhy textu nabízejí jasné a logické pokyny od momentu, kdy troubu zapnete až do skončení jejího provozu. Po zvolení správné kategorie výrobků, trouba automaticky vybere správný program i čas, které jsou potřebné pro dosažení dokonalého výsledku. Vyberte si jednu z asi 40-ti kulinářských možností v 6 automatických programech. 6.smysl a vaše vestavěná trouba vás provede receptem krok za krokem.

SteamSense

Vestavná trouba kombinuje v sobě parní a topný prvek, které zajišťují do zlatova upečené křupavé korýši a šťavnatost uvnitř pokrmu. Zároveň zabraňuje ztrátě živin. Při tepelné úpravě jídel při teplotě 140 ° C až 220 ° C s použitím vodní páry z topných prvků se zachová primární hmotnost pokrmu a pečení probíhá rychleji při nižší spotřebě oleje nebo tuku ve srovnání s běžným pečením. Taková příprava je ideální na pečení ryb (celé / filé - hodně páry), chleba (průměrné množství páry), sušenek, koláčů nebo masa (malé množství páry).

6.smysl LifeStyle

Tato funkce zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého uživatele. Své oblíbené recepty velmi jednoduše najdete. Seřadí se podle kategorie produktů nebo vašich osobních nastavení, např. pro vegetariány či milovníky grilování. Trouba automaticky nastaví parametry: teplota, čas vaření, nastavení zahřívání, které jsou potřebné pro pečení určitého pokrmu.

Funkce Cook4

Pro přípravu různých druhů pokrmů, jejichž příprava vyžaduje stejnou teplotu můžete využít funkci Cook4 a péct na čtyřech úrovních současně. Horký vzduch je distribuován v celém prostoru trouby a pomáhá rychleji upéct oblíbené pokrmy. Kruhové topné těleso rozptyluje horký vzduch aby se jídlo pečenou z každé strany rovnoměrně a co nejrychleji. Využijete ji například při přípravě sušenek, koláčů, okrouhlé (i mražené) pizzy a na přípravu kompletního jídla. Dokonalé výsledků dosáhnete, pokud se budete řídit tabulkou v návodu k použití. S Cook4 je příprava jídel radostí. Vůně jednotlivých připravovaných jídel se navzájem do styku. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavěnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokmom do trouby bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i enrgy.

Jednoduchý systém čištění trouby pyrolýzou

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. I ty nejtěžší nečistoty ve vnútornopriestore lze jednoduše odstranit. Pyrolitický program čištění promění nečistot na jednoduše odstranitelný popel. Troubu je třeba zahrát až na 500 ° C.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek se softclosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání, pro dokonalou pohodlnost.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeti trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného čtverného skla s pomalým zavíránim. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti. Dodatečná ochrana pro zablokování ovládacího panelu trouby umožňuje předejít nechtěnému přestavení trouby.

Povrchová úprava AFP aby trouba vypadala jako nová

Vestavná trouba má povrchovou úpravu AFP (proti otiskům prstů). Nekonečné leštění a úklid povrchu spotřebiče už bude minulostí. Speciální povrchová úprava proti otiskům zajistí aby povrch trouby zůstal stále čistý.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečící plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou rodinu a přátele.

Kvalitní nerezové provedení

Výkonná parní trouba je vyrobena z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlouhou životností a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je také neměnný a stále elegantní vzhled. Navíc má povrchovou úpravu proti zanechávání otisků prstů. S takovými vlastnostmi se vestavná parní trouba stane nejen výkonným, ale i stylovým doplňkem do každé moderní kuchyně.

 •     Vnitřní osvětlení
 •     Čtyřnásobné sklo dvířek
 •     Příslušenství: 1 x hluboký plech, 1 x mělký plech na pečení, 1 x nerezový rošt
 •     Samočištění - Pyrolýza
 •     Víceúrovňové pečení Cook4- na 4 úrovních najednou
 •     Automatické programy
 •     Teleskopický výsuv - 1 úroveň

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3650 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 5

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,4 cm
Hmotnost: 40,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 5

Konektivita

Délka kabelu: 0,9 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3650 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991590790

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL