Whirlpool W7 MS450

20 490 Kč ? Ušetříte 7 % 18 999 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
15 199 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 189,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Whirlpool W7 MS450 s kompaktními rozměry má maximální výkon horkého vzduchu 1400 W. Používá páru a horkovzdušný zadní ohřev. Nabízí 5 základních funkcí: vaření v páře, horkovzdušné pečení, rozmrazování a jejich kombinace a také 6 speciálních funkcí a autorecepty. Ovládána je pomocí černobílého grafického displeje, který je umístěn v přední části. Vestavná trouba Whirlpool W7 MS450 je v provedení černá + nerez s rámem s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Dveře jsou vybaveny 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Otevírají se směrem dolů pomocí rukojeti. Trouba má vnitřní objem 34 l a její vnitřní prostor je nerezový. Příslušenství: nerezový rošt, nerezový plech, parní miska a nádoba na vodu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %
 • Sleva s kódem 3 800 Kč

Popis produktu

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou multifunkční troubou se 6. smyslem Whirlpool W7 MS450 pomocí páry a horkovzdušného zadního ohřevu dosáhnete opravdu opravdu dokonalých výsledků. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je vestavná trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned několika druhy ohřevu a má 5 základních funkcí: vaření v páře, horkovzdušné pečení, rozmrazování a jejich kombinace a také 6 speciálních funkcí a autorecepty. Maximálním výkon horkého vzduchu je 1400 W.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Pohodlné ovládání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Tak si můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmu bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového černobílého grafického displeje. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče se otevírají pomocí rukojeti dolů a jsou vybaveny 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby je v nerezovém provedení se skleněnými dvířky. Nerezový interiér trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem 34 litrů. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni. Pomůže rychle připravit vaše oblíbená jídla.

 •     5 základních funkcí: vaření v páře, horkovzdušné pečení, rozmrazování a jejich kombinace
 •     6 speciálních funkcí, autorecepty.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 34 L
 • Gril Ne
 • Celkový výkon trouby 1400 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 11

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 53,7 cm
Hmotnost: 30 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ne
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 11

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 34 L
Celkový výkon trouby: 1400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991544370

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 MS450

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 MS450