Whirlpool W7 MN840

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool W7 MN840 s kompaktními rozměry má maximální výkon mikrovln 750 W a výkon grilu 700 W. Nabízí funkce: zapékání Crisp, gril, rozmrazování, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace. Ovládána je pomocí černobílého grafického displeje, který je umístěn v přední části. Vestavná mirkrovlnná trouba je v provedení černá + nerez s rámem s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Závěs dveří: vlevo. Dveře jsou vybaveny 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Mikrovlnná trouba má vnitřní objem 22 l a její vnitřní vybavení sestává z otočného talíře s průměrem 25 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG KME721000M

Splátky s 0% navýšením (více info)

AEG KME721000M

Vestavná mikrovlnní trouba AEG KME721000M s elektronickým odtykovým ovládáním moderním provedení, spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje rychlejší cestu k skvělým…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 46 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou mikrovlnnou troubou Whirlpool W7 MN840 dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných černých dvířek, díky tomu je vestavná mikrovlnná trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Mikrovlnná trouba disponuje hned několika druhy ohřevu, zapékáním Crisp, ohřevem s mikrovlnami s maximálním výkonem 750 W a 4 možnostmi nastavení výkonu. Vestavná mikrovlnná trouba z řady W collection W7 spojuje v sobě propracované Detal s nadčasovým designem. Doladí tak téměř každou stylovou kuchyni. Spotřebiče z W Collection je možné spolu sladit a vytvořit tak harmonickou kuchyni ve skleněném designu kombinovaném s leštěnou ocelí.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba je vybavena velkým digitálním displejem s dobrou čitelností. Usnadní vám přípravu mnoha pokrmů.

Křupavé jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určené tlačítka a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Povrchová úprava AFP aby trouba vypadala jako nová

Vestavná mikrovlnní trouba má povrchovou úpravu AFP (proti otiskům prstů). Nekonečné leštění a úklid povrchu spotřebiče už bude minulostí. Speciální povrchová úprava proti otiskům zajistí aby povrch trouby zůstal stále čistý.

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte spotřebič umístěn v nesprávné výši, může vám to práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky v úrovni očí. Tak si můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmy bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového černobílého grafického displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče mají závěs vlevo a jsou vybavena 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Dokonalý pomocník

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby je v nerezovém provedení se skleněnými dvířky. Interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem 22 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 25 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno ohřát či rozmrazit vaše potraviny a hotová jídla. Funkce Crisp s jedinečným talířem Crisp a systémem 3D distribuce mikrovln, vysokorychlostní gril a rotace talíře pracují součinně pro dosažení vysokých teplot, které jsou potřebné pro upečení nebo usmažení křupavých pokrmů za pár minut. Pokud máte chuť na chutné grilované jídlo stačí zvolit tuto funkci a máte možnost si připravit zapékané pokrmy, topinka se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

Vybrat si můžete ze 4 stupňů ohřevu s maximálním mikrovlnným výkonem 750 W a výkonem grilu 700 W:

  •     funkce: zapékání Crisp, gril, rozmrazování, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 750 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 22 L
Výkon grilu: 700 W
Mikrovlnný výkon: 750 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 21 Kg
Hloubka pro zabudování: 30 cm
Výška pro zabudování: 36 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Funkce

Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Ostatní

Kód produktu: 859991539130

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 MN840

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 MN840