Whirlpool W7 MD440

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool W7 MD440 se 6. smyslem a kompaktními rozměry má maximální výkon mikrovln 800 W a výkon grilu 1000 W. Nabízí funkce: zapékání Crisp, gril, rozmrazování, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace. Ovládána je pomocí černobílého grafického displeje, který je umístěn v přední části. Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool W7 MD440 je v provedení černá + nerez s rámem s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Otevírání dveří: dolů. Dveře jsou vybaveny 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Mikrovlnná trouba má vnitřní objem 31 l a její vnitřní vybavení sestává z otočného talíře s průměrem 32,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou multifunkční mikrovlnnou troubou se 6. smyslem Whirlpool W7 MD440 a jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je vestavná mikrovlnná trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Mikrovlnná trouba disponuje hned několika druhy ohřevu, zapékáním Crisp, ohřevem s mikrovlnami s maximálním výkonem 800 W a grilem s výkonem 1000 W.

Kolekce W7

Kolekce spotrebičow W collection W7 má ruční zpracování a pečlivě zvolené detaily, které dodávají spotřebičem nadčasový design. Tento design dokonale doladí jakýkoli styl kuchyně, protože spotřebiče spolu vytvářejí jeden celek, který je na pohled harmonicky sladěný. Designový řada spotřebičů W7 má kombinaci skla a leštěné oceli, spotřebiče jsou ideálním avantgardním řešením pro kuchyně.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné mikrovlnné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Pohodlná příprava

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte spotřebič umístěn v nesprávné výši, může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky v úrovni očí. Tak můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmy bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového černobílého grafického displeje. Díky nim můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Dvířka spotřebiče mají otevírání dveří dolů a jsou vybavena 2 skly s bezpečnostní mřížkou. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Asistovaný displej

LCD displej bude vašim osobním pomocníkem při vaření, který zná vaše chutě. Zobrazuje jednoduše čitelné symboly a krátké texty, které nabízejí uživateli jasné a logické pokyny pro pečení od začátku až do konce. Jednoduše vyberete typ potraviny a trouba automaticky nastaví správný program a čas přípravy pro dokonalý výsledek pečení. Díky technologii 6.smysl vás provede receptem krok za krokem.

Dosáhněte dokonalou křupavou kůrku

Funkce Crisp je kombinací patentované 3D distribuce mikrovln, unikátního Crisp talíře, grilu a otočného talíře. Tato kombinace dosahuje zaručeně stejné výsledky jako tradiční trouba, s přidanou hodnotou - rychlé přípravy v mikrovlnné troubě.

Připravte zdravé pokrmy pomocí páry

Funkce Steam & Boil umožňuje přípravu jídel rychlejší a jednodušší. Přirozená síla páry umožňuje přípravu chutných pokrmů. V kombinaci se speciálním příslušenstvím bude jídlo chutné a zachová si své nutriční hodnoty. Senzor vlhkosti hlídá hladinu vody v nádobě a intuitivní upravuje čas, který je potřebný pro přípravu jídel. Proces vaření je tak přímo dokonalý.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Dokonalý pomocník

Povrchové provedení vestavěné mikrovlnné trouby je v nerezovém provedení se skleněnými dvířky. Interiér mikrovlnné trouby nabízí dostatečně velký vnitřní objem 31 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 32,5 cm a je vyroben ze skla. Přizpůsoben je tak, aby se na něj vešel i velký talíř. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno ohřát či rozmrazit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete ze 7 úrovní ohřevu s maximálním mikrovlnným výkonem 800 W a výkonem grilu 1000 W:

  •     funkce: zapékání Crisp, gril, rozmrazování, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 31 L
  • Mikrovlnný výkon 800 W

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 31 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 800 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,5 cm
Hloubka: 46,8 cm
Hmotnost: 27 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 29
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991539250

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 MD440

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 MD440