Whirlpool W7 931T W

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 931T W v bílém provedenívás nadchne MultiFlow systémem chlazení. Ovládání chladničky je dotykové. Celkový využitelný objem chladničky činí 368 l. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním a funkcí Superchlazení je umístěn nahoře o objemu 260 l. Vnitřní prostor tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, nichž jsou 3 nastavitelné, 1 kovová police na lahve, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 4 dveřní poličky. Objem mrazicího prostoru dosahuje 104 l a jeho mrazicí výkon činí 10 kg / 24 h. Disponuje 2 průhlednými plastovými zásuvkami a 1 výsuvná poličkou pro rychlozmrazování. Mraznička se odmrazuje pomocí Nofrost systémem. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W7 931T W dosahuje 37 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

Liebherr CNP 4813

Praktická kombinovaná chladnička Liebherr CNP 4813 s mrazákem patří do energetické třídy A +++ s roční spotřebou 167 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 201,1 cm
  • Hloubka: 65,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kombinovaná chladnička se systémem Multiflow

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W7 931T W se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. Systém Multiflow, kterým kombinovaná chladnička disponuje, ve spolupráci se senzory neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch po celém chladicím prostoru.

6.SMYSL Precision Control

Technologie 6.smysl Precision Control zaručuje stálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném čase, okamžitě se přizpůsobí výkyvům a udržuje vhodné podmínky pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Total No Frost

Inteligentní senzory uvnitř chladničky sledují teplotu a snižují její výkyvy aby byla zaručena optimální úroveň pro skladování potravin. Technologie NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničce, díky čemuž ušetříte nejen energii ale i čas. Manuální odmrazování mrazničky není nutné. Mražené potraviny nepřimrzají na stěny, etikety zůstanou čitelné a skladovací prostor vždy čistý.

Chladicí část

Celkový užitný objem chladícího prostoru dosahuje 260 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 skleněné police, z nichž jsou 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní poličky. Chladicí část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody, která následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED osvětlením. Speciálně navržená vysouvací polička umožňuje vytáhnout ji až o 12 cm. Přístup k potravinám ulžoženým na konci poličky tak bude jednodušší.

Fresh Box + s regulací vlhkosti

Priehľadka Fresh Box + s regulací vlhkosti umožňuje přizpůsobit stupeň vlhkosti posunutím ovladače. Uložené ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zajistí dokonalé podmínky pro uskladnění masa a ryb. Tato speciální zóna, kde se teplota pohybuje okolo 0 °C, je jako stvořená pro uchovávání citlivých potravin. Ve speciální zásuvce Activ 0° díky důsledné a nepřetržité kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhled. Činnost zásuvky je regulována nezávisle na činnosti chladničky.

Flexi polička

Díky Flexi poličce budete mít všechny potraviny na dosah ruky a vnitřní prostor bude plně využit. Poličku lze vyunúť ven nebo dovnitř podle vašich aktuálních potřeb. Usnadní skladování produktů a zvyšuje pohodlnost při využívání interiéru chladničky. Dosáhnete i na věci, které jsou uloženy při zadní stěně.

Mrazicí část

Mrazicí část o objemu 104 litrů je umístěná v dolní části. Odmrazuje se pomocí Nofrost systému. Její mrazící výkon činí 10 kg/24 h. Mražené potraviny lze skladovat v 2 průhledných plastových zásuvkách a jedné výsuvné poličce pro rychlozmrazování. 

Snadný přístup k potravinám

Speciální výsuvná polička Easy Access v mraničke nabízí lepší přehled a snadnější přístup k nejčastěji používaným a vybíraným pokrmům, které skladujete v mrazicím prostoru.

Kovové provedení poliček a složek

Eleganci chladničce dodává i vnitřní vybavení. Nadčasový design v kovovém provedení zdobí vnitřní poličky a prečinky. Kovový kryt ventilátoru stejně podtrhuje celkový moderní vzhled kombinované chladničky.

Integrovaná chromovaná rukojeť

Celkový elegantní design chladničky podtrhuje v neposlední řadě integrovaná chromovaná rukojeť. Otevírání je velmi praktické, pohodlné a nenápadně se adaptuje do celkového interiéru.

Noční režim

Chladnička s nočním režimem vám zajistí lepší spánek. Snížená úroveň hlučnosti díky komresor 6.smysl pracuje při nižší rychlosti a ve stejnou dobu poskytuje dokonalé podmínky při skladování potravin.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,6 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 67,7 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 67,7 cm
Hmotnost: 92 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 187 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 17 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 264 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano
Třída energ. účinnosti 2021: D

Ostatní

Kód produktu: 859991612990

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 931T W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 931T W