Whirlpool W7 921I OX

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 921I OX v nerezovém provedení s MultiFlow systémem chlazení. Zařazena je do energetické třídy A ++. Ovládání chladničky je elektronické. Celkový využitelný objem chladničky je 368 l. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním je umístěn nahoře o objemu 264 l. Vnitřní prostor tvoří: LED osvětlení, 4 skleněné poličky z toho 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0 °, 1 plastová zásuvka FRESHBOX na ovoce a zeleninu, 1 kovová police na lahve, 4 dveřní poličky. Objem mrazicího prostoru dosahuje 104 l. Její mrazící výkon dosahuje 10kg / 24 hod. Disponuje 2 průhlednými plastovými koši +1 výsuvná polička pro rychlozmrazování. Mrazák se odmrazuje Nofrost systémem. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W7 921I OX dosahuje 40 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 2 818 Kč

Další varianty produktu

Whirlpool W7 821O W

Whirlpool W7 821O W

Běžná cena 12 990 Kč
Cena s kódem 10 392 Kč

Momentálně nedostupný

Mám zájem

Zvažte i tento produkt

Samsung RB37J5005B1/EF

Splátky s 0% navýšením (více info)
Dodatečná sleva 20 % po zadání kódu "EWCHLA20" (více info)

Samsung RB37J5005B1/EF

13 990 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5005B1/EF v provedení kovový grafit v energetické třídě A ++ přináší velké množství užitečných funkcí. Tato 201 centimetrová chladnička si ve svém nitru připravila…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Kombinovaná chladnička se systémem Multiflow

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W7 921I OX se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. V chladničce či mrazničce potraviny vydrží dostatečně dlouhou dobu a použijete jejich tehdy když to budete potřebovat. Systém Muliflow neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory.

6.SMYSL Precision Control

Technologie 6.smysl Precision Control zaručuje stálou kontrolu teploty a vlhkosti v reálném čase, okamžitě se přizpůsobí výkyvům a udržuje vhodné podmínky pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Total No Frost

Inteligentní senzory uvnitř chladničky sledují teplotu a snižují její výkyvy aby byla zaručena optimální úroveň pro skladování potravin. Technologie NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničce, díky čemuž ušetříte nejen energii ale i čas. Manuální odmrazování mrazničky není nutné. Mražené potraviny nepřimrzají na stěny, etikety zůstanou čitelné a skladovací prostor vždy čistý.

Chladící část

Celkový užitný objem chladícího prostoru dosahuje 264 l. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 skleněné police z toho 3 nastavitelné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0 °, 1 průhledná plastová zásuvka FRESHBOX pro skladování ovoce a zeleniny, 1 kovová police na lahve a 4 dveřní poličiky. Chladící část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody a ta následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED osvětlením. Speciálně navržená vysouvací polička umožňuje vytáhnout ji až o 12 cm. Přístup k potravinám ulžoženým na konci poličky tak bude jednodušší.

Fresh Box + s regulací vlhkosti

Priehľadka Fresh Box + s regulací vlhkosti umožňuje přizpůsobit stupeň vlhkosti posunutím ovladače. Uložené ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zajistí dokonalé podmínky pro uskladnění masa a ryb. Tato speciální zóna, kde se teplota pohybuje okolo 0 °C, je jako stvořená pro uchovávání citlivých potravin. Ve speciální zásuvce Activ 0° díky důsledné a nepřetržité kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhled. Činnost zásuvky je regulována nezávisle na činnosti chladničky.

Mrazící část

Mrazící část v objemu 104 litrů, umístěná v dolní části se odmrazuje Nofrost systémem. Její mrazící výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mražené potraviny lze skladovat v 2 průhledných plastových koších +1 výsuvná polička pro rychlozmrazování. Funkce je řízena elektronickým senzorem, který zabezpečí mimořádně rychlé chlazení potravin právě vložených do chladničky. Akumulační doba během výpadku proudu je 17 hodin.

Snadný přístup k potravinám

Speciální výsuvná polička Easy Access v mraničke nabízí lepší přehled a snadnější přístup k nejčastěji používaným a vybíraným pokrmům, které skladujete v mrazicím prostoru.

Integrovaná rukojeť

Celkový elegantní design chladničky podtrhuje v neposlední řadě integrovaná rukojeť. Otevírání je velmi praktické, pohodlné a nenápadně se adaptuje do celkového interiéru.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,6 cm
  • Výška 202 cm
  • Hloubka 76 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,6 cm
Výška: 202 cm
Hloubka: 76 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 281 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 17 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 264 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991573420

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 921I OX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 921I OX