Whirlpool W6 W945SB EE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 57 kWh na 100 cyklů, 24 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 14 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Whirlpool W6 W945SB EE v tmavě nerezovém provedení nabízí kapacitu pro 9 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 400 otáček za minutu. Má praktické programy a funkce. Je vybavena 6. smyslem, Zen, FreshCare+, SteamRefresh, Steam Hygiene, Rapid a další.

Whirlpool W6 W945SB EE

Předem plněná pračka Whirlpool W6 W945SB EE nabízí kapacitu až pro 9 kg prádla a je vybavena řadou praktických funkcí a programů. Menu nabízí až 24 pracích programů, které nastavíte na velkém LCD displeji pomocí otočného voliče. Pračka je vybavena technologii 6. smysl, tudíž rozpozná druh a množství prádla, čímž šetří vodu i elektřinu.

  • Programy: Hedvábí 30°, Vlna, Rychlé praní 30', Deky, Jemné prádlo, Máchání + odstřeďování, Odstřeďování + odstřeďování, Eco 40-60, 20 °C, Extra tiché praní, Smíšené prádlo, Syntetika, Bavlna, Anti-alergenní, Full Dose 45', Steam Refresh 20', Košile a trička, Džíny/dětské, Ložní prádlo a ručníky, Plyšové hračky, Věci pro domácí mazlíčky, Vícebarevné, Skvrny

Technologie 6. smysl

Automatická pračka je vybavena pokročilou technologií 6. smysl, která upravuje spotřebu energie podle aktuální náplně. Tím je zajištěno vynikající a účinné praní, které vede k úspoře energie až o 45 %*.

*Testováno v cyklech Full Load 45 min, Cotton, Mixed a Eco 40-60 sekund oproti cyklu bez technologie 6. Sense.

Tichý motor ZEN

Předem plněná pračka Whirlpool W6 W945SB EE je vybavena výkonným a tichým motorem ZEN s minimálními vibracemi. Tento bezkartáčový bubnový motor s přímým pohonem nemá tradiční bubnový řemen. Speciálně navržené boční panely eliminují vibrace při otáčení a omezují šíření zvuku. Výsledkem je hlučnost pouhých 71 dB při otáčkách 1 400 ot./min.

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce se vyznačuje jemným parním rázem a otáčením bubnu, což nejen osvěží vaše prádlo, ale navíc chrání před usazováním bakterií v pračce.

Obnovení páry

S touto funkcí osvěžíte své oblečení za pouhých 20 minut bez praní. Program využívá proud páry, který proniká do vláken, vyrovnává je a zároveň odstraňuje zápach. Výhodou tohoto programu je také minimální spotřeba vody. Po skončení programu bude vaše oblečení mírně vlhké a vy si jej můžete ihned po několika minutách obléknout nebo vyžehlit. Pro tento program není potřeba žádný prací prostředek ani změkčovač tkanin.

Žádné bakterie

Díky technologii Steam Hygiene odstraníte z oblečení až 99 % běžných bakterií. Proud horké páry proniká během praní do prádla a ničí vše, co je pro vás a vaši pokožku škodlivé. Výhodou je, že není třeba používat nic jiného než páru, což ocení lidé s citlivou pokožkou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 24
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool W6 W945SB EE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi