Whirlpool W5 921C W


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 111 l, Roční spotřeba energie: 249 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 59,5 cm, Výška: 201,1 cm. Více info


Cena 10 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 107 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

10×

97.8% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 921C W v bílém provedení se 6. smyslem má dotykové ovládání. Celkový využitelný objem chladničky činí 371 l. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním a funkcí Superchlazení je umístěn nahoře o objemu 260 l. Vnitřní prostor tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 4 dveřní poličky. Objem mrazicího prostoru dosahuje 111 l. Její mrazicí výkon dosahuje 12 kg / 24 h. Disponuje 3 průhlednými plastovými zásuvkami. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W5 921C W činí 39 dB.

Chytrý spotřebič

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W5 921C W se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. Integrovaná rukojeť je velmi estetická a praktická, zajistí pohodlné otevírání dveří chladničky.

*Obrázek je ilustrativní.

Technologie 6. smysl Control udrží potraviny déle čerstvé

Technologie 6. smysl Control zaručuje stálou kontrolu teploty v reálném CSE, okamžitě se přizpůsobí výkyvům teploty a udržuje ji pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

LessFrost

Technologie LessFrost se vyznačuje tím, že námraza se vytváří jen po stěnách. Výparník je ovinut kolem vnější stěny mrazničky, čímž je výrazně usnadněno její rozmrazování a zkracuje se tak celkový čas procesu rozmrazování. Technologie LessFrost také usnadňuje otevírání, zavírání a vyjímání potravin ze zásuvek. V případě potřeby rozmrazování mrazničky je třeba vytáhnout kolektor ledu v horní části mrazničky a opláchnout ho pod tekoucí vodou na 1 minutu 1× do měsíce.

Chladnička

Chladicí část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody, která následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Vnitřní prostor tvoří 4 skleněné poličky, z nichž jsou 4 nastavitelné, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu, 4 dveřní poličky i drátěná police na lahve. Objem chladničky je 260 litrů. 

Rychlé chlazení

Funce Rychlé chlazení zajistí delší čerstvost potravin tím, že v mnohem kratším čase dosáhne optimální teploty uvnitř chladničky.

Párty mód

Obdobně i funkce "párty mód" nabízí možnost na displeji chladničky jednoduchým způsobem aktivovat ji. Díky ní je využívána cirkulace studeného vzduchu v chladničce, což zajistí dokonale vychlazené nápoje.

LED

Celý vnitřní prostor chladničky je osvětlen pomocí LED osvětlení.

*Obrázek je ilustrativní.

Fresh Box+ s regulací vlhosti

Díky zásuvce Fresh Box+ je možné si přizpůsobovat stupeň vlhkosti v jejím interiéru. Jednoduše posuňte ovladač a vaše ovoce a zelenina budou čerstvé až po dobu 15 dní. Zásuvka tak vytvoří dokonalé podmínky pro skladování ovoce a zeleniny.

Mraznička

V mrazničce o objemu 111 litrů se nachází 3 průhledné zásuvky. Mrazicí výkon mrazničky činí 12 kg / 24 h. V případě poruchy nebo výpadku proudu dosahuje akumulační doba až 24 hodin, takže se nemusíte obávat rozmrazení a zkažení potravin.

Prodloužená záruka a spolehlivost

S dodatečnou zárukou na kompresor 6. smysl si můžete být jisti, že vaše chladnička bude pracovat spolehlivě.

Moderními funkcemi nabitá

Díky moderní funkci 6. smysl budou uskladněné potraviny dlouho čerstvé. Tato technologie zaznamenává každou změnu teploty, která nastane po otevření dvířek a až 5× rychleji v porovnání s běžnou chladničkou tento teplotní rozdíl vyrovná. Chytré senzory uvnitř zaznamenají každou změnu teploty a vyšlou signál do kontrolního centra, které se postará, aby se teplota vrátila na původní úroveň co nejrychleji. I mraznička se může pochlubit moderní a užitečnou funkcí, kterou je LessFrost systém. Díky tomuto systému je námraza na stěnách mrazničky redukována a nedochází tedy k výrazné námraze, vy se tak nemusíte zabývat odmrazováním.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 201.1 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

10 recenzí Whirlpool W5 921C W

97.8% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vladimir

27. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Hodně místa
 • Pohodlné šuplíky
 • Dobře chladí
 • Trochu tvrdší otevírání dveří

Celková spokojenost, doporučuji.


Paul

29. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • velmi prostorný
 • bylo dobré, kdyby dveře měly kliku

velmi prostorný, krásný design, jedním slovem jsem velmi spokojen s provedeným výběrem.


Obec

22. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíStanislav

12. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Rychlost mrazeni
 • zatim zadne
 • velikost
 • nic
 • nic

Koupil bych jeste jednu