Whirlpool W5 921C W

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 921C W v bílém provedení se 6. smyslem má dotykové ovládání. Celkový využitelný objem chladničky činí 371 l. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním a funkcí Superchlazení je umístěn nahoře o objemu 260 l. Vnitřní prostor tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu a 4 dveřní poličky. Objem mrazicího prostoru dosahuje 111 l. Její mrazící výkon dosahuje 12 kg / 24 h. Disponuje 3 průhlednými plastovými zásuvkami. Hlučnost kombinované chladničky Whirlpool W5 921C W činí 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

LG GBB71PZDZN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB71PZDZN v barvě Platinum silver. Total NoFrost chladnička má objem chladicí časti 234 l a mrazicí časti 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu…

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 186 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chytrý spotřebič

Kombinovaná volně stojící chladnička Whirlpool W5 921C W se řadí mezi spotřebiče, které se využívají každodenně. Proto jistě oceníte funkce a možnosti, které spotřebič nabízí. Díky ledničce uskladníte potraviny delší dobu v původní kvalitě a nebude muset denně nakupovat čerstvé potraviny. Integrovaná rukojeť je velmi estetická a praktická, zajistí pohodlné otevírání dveří chladničky.

Technologie 6. smysl Control udrží potraviny déle čerstvé

Technologie 6. smysl Control zaručuje stálou kontrolu teploty v reálném CSE, okamžitě se přizpůsobí výkyvům teploty a udržuje ji pro zachování čerstvosti skladovaných potravin. Přitom dodatečně snižuje výkyvy teploty iv mrazničce a redukuje popáleniny mrazem. Chráněné jsou tak i mražené potraviny od ztráty kvality a barvy.

Direct Cool LessFrost

Technologie LestFrost se vyznačuje tím, že námraza se vytváří jen po stěnách. Výparník je ovinut kolem vnější stěny mrazničky, čímž je výrazně usnadněno její rozmrazování a zkracuje se tak celkový čas procesu rozmrazování. Technologie LessFrost také usnadňuje otevírání, zavírání a vyjímání potravin ze zásuvek. V případě potřeby rozmrazování mrazničky je třeba vybrat kolektor ledu v horní části mrazničky a opláchnout ho pod tekoucí vodou na 1 minutu 1x do měsíce.

Chladnička

Chladící část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody, která následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Vnitřní prostor tvoří 4 skleněné poličky, z nichž jsou 4 nastavitelné, 1 plastová zásuvka na ovoce a zeleninu, 4 dveřní poličky i drátěná police na lahve. Objem chladničky je 260 litrů. Celý vnitřní prostor chladničky je osvětlen za pomoci LED osvětlení. Funce Rychlé chlazení zajistí delší čerstvost potravin, tím že v mnohem kratším čase dosáhne optimální teplotu uvnitř chladničky. Obdobně i funkce "párty mód" nabízí možnost na displeji chladničky jednoduchým způsobem aktivovat ji. Díky ní je využívána cirkulace studeného vzduchu v chladničce, což zajistí dokonale vychlazené nápoje.

Fresh Box + s regulací vlhosti

Díky zásuvce Fresh Box + je možné si přizpůsobovat stupeň vlhkosti v jejím intriéri. Jednoduše posuňte ovladač a vaše ovoce a zelenina budou čerstvé až po dobu 15 dní. Zásuvka tak vytvoří dokonalé podmínky pro skladování ovoce a zeleniny.

Mraznička

V mrazničce o objemu 111 litrů se nachází 3 průhledné zásuvky. Mrazicí výkon mrazničky činí 12 kg / 24 h. V případě poruchy nebo výpadku proudu dosahuje akumulační doba až 24 hodin, takže se nemusíte obávat rozmrazení a zkažení potravin.

Moderními funkcemi nabitá

Díky moderní funkci 6. smysl budou uskladněné potraviny dlouho čerstvé. Tato technologie zaznamenává každou změnu teploty, která nastane po otevření dvířek, a až 5x rychleji v porovnání s běžnou chladničkou tento teplotní rozdíl vyrovná. Chytré senzory uvnitř zaznamenají každou změnu teploty a vyšlou signál do kontrolního centra, které se postará, aby se teplota vrátila na původní úroveň co nejrychleji. I mraznička se může pochlubit moderní a užitečnou funkcí, kterou je LessFrost systém. Díky tomuto systému je námraza na stěnách mrazničky redukována a nedochází tedy k výrazné námraze, vy se nemusíte zabývat odmrazováním.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 201,1 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hloubka: 66,3 cm
Hmotnosť: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne
Displej na dvířkách: Ne

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 111 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 371 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 260 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 249 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991602840

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W5 921C W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W5 921C W