Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N


Pračka plněná shora, Energetická třída D, Kapacita 6,5 kg prádla, 1300 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 66 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 10 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 105 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

92% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Shora plněná pračka Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 6,5 kg. Maximální odstřeďování je 1 300 ot./min. Disponuje intuitivním ovládáním a funkcí 6. smysl. Oceníte speciální program pro rychlé praní - za 30 minut je prádlo vyprané a připravené k pověšení. Největší předností pračky je inovativní technologie ZEN. Ta zaručuje menší vibrace, nižší hluk, vyšší účinnost a spolehlivost.

Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N

Shora plněná pračka Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N má přehledný displej pro zobrazení funkcí, teploty a času. Najednou vyperete 6,5 kg špinavého prádla s maximální energetickou úsporou. Velké plnící otvory dávkovače umožňují snadnější kontrolu množství přidávaných prostředků.

Technologie ZEN

Hledáte dokonalost? Toužíte po klidu? Díky jedinečné technologii ZEN, společnosti Whirlpool, nabízejí shora plněné pračky vysoký výkon téměř v absolutním tichu: dokonalé podmínky pro plnohodnotnou relaxaci přes den nebo v noci. Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který buben otáčí přímo, ne převody. Výsledkem je nejlepší odstředivá schopnost ve své třídě při nízkých otáčkách, což znamená menší vibrace, nižší hluk, vyšší účinnost a spolehlivost.

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a zvolit program. Technologie 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje a současně neustále monitoruje prací cyklus a zajišťuje optimální výkon.

FreshCare

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, čehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv při volbě programu nebo během jeho průběhu.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Colour 15° v pračkách TDLR 65230SS EU/N zajišťuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného zabarvení se. Zjistíte, že praní při 15°C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40°C.

Oblíbené džínové oblečení

Tento program bude velmi užitečný na praní všech oděvů z džínoviny, což pomůže zachovat jejich barvu a atraktivní vzhled déle.

Prací programy

Výkonná pračka nabízí 14 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo, lze vybrat z mnoha speciálních programů. Na mírně znečištěné prádlo je vhodný program Rychlé a praktické 30°C/30 min. Samozřejmostí je možnost předpírky, máchání, odstřeďování nebo odčerpávání. Pračka disponuje i volbou odloženého startu. Vyberte pro své prádlo ten ideální prací program a skvělý výsledek bude zaručen.

  • Programy: Rychlé 30', Aqua saver, Barevné prádlo, Džíny, Hygiena, Vlna, Jemné prádlo, Syntetika, Bavlna, Smíšené prádlo, Eco bavlna.
  • Přídavné funkce: Provětrávání prádla, Barvy 15°, Rychlý, Intenzivní máchání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 72 db
Kapacita bubnu 6.5 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1300 ot./min.
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,6 / 5

5 recenzí Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N

92% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marie

19. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Super


Miroslav

27. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


skvela pracka.


Lukáš

27. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Rychlost

Radka

23. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • S výrobkem jsem spokojená