Whirlpool TDLR 7220SS EU/N

Zobrazit


Maximální hlučnost: 60 db, Kapacita bubnu: 7 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min., Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 8 990 Kč

Sleva 18 % z původní cena: 10 990 Kč Zobraziť nápovědu

89,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Pračka s horním plněním Whirlpool TDLR 7220SS EU/N v bílém provedení má kapacitu bubna pro 7 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlasitosti 78 dB. Tato pračka nabízí 14 pracích programů. Disponuje funkcí 6. smysl s automatickým nastavením parametrů pro efektivní praní. Nechybí také odložený start, ukazatel servisu, vodního filtru, přívodu vody a ucpaného vodního filtru. Samozřejmostí je dětská pojistka. Ovládání je jednoduché, pomocí hlavního otočného voliče a LED displeje. Rozměry pračky jsou (v × š × h): 90 × 40 × 60 cm.

Whirlpool TDLR 7220SS EU/N

Pračka s horním plněním Whirlpool TDLR 7220SS EU/N se vejde i do menších prostor. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 200 otáček za minutu při hlasitosti 78 dB. Ukazatele zanesení filtru, připojení vody, přivolání servisu nebo systém, který vyrovnává nestabilitu, zaručují dlouhou životnost pračky a předcházejí jejímu rychlému opotřebení. Velké plnící otvory dávkovače umožňují snadnější kontrolu množství přidávaných prostředků.

6. smysl

Objevte inovace a technologie, které vás zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, přitom však neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Provětrávání prádla

Tato funkce provětrává vaše prádlo v pravidelných intervalech, čímž uchovává jeho svěžest a je vhodná tehdy, nemůžete-li vytáhnout prádlo z pračky ihned po ukončení praní. Funkce je aktivována na 6 hodin.

Jednoduché otevírání

SoftOpening zajistí měkčí pohyb otevírání dveří pračky. Tato funkce umožňuje otevírat buben jedním dotykem, což zaručeně oceníte v případě, že máte plné ruce prádla.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Colour 15° v pračkách TDLR 65230SS EU/N zajišťuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného zabarvení se. Zjistíte, že praní při 15°C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40°C.

Prací programy

Výkonná pračka nabízí 14 pracích programů, kde si kromě běžných programů, lze vybrat z mnoha dalších speciálních.

  • Eco bavlna, Smíšené prádlo/Denní 40 °C, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna, Program pro barevné prádlo, AquaEco, Rychlý 30 °C/30 min, Džíny, Sport, Formální oblečení, Máchání a odstřeďování, Intenzivní odstřeďování, Provětrávání prádla, Colours 15°, Rychlé praní, Předpírka, Intenzivní máchání, Tlačítko start/pauza, Odložený start/konec, Zrušení nastavení.
  • Speciální programy: Bavlna, Jemné prádlo, Eco bavlna, Vlna, Smíšené prádlo, Syntetika.
  • Přídavné funkce: Barvy 15°, Rychlý, Intenzivní máchání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 60 db
Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Whirlpool TDLR 7220SS EU/N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Renata

14. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


S výběrem toho výrobku jsem spokojená.