Whirlpool SW8 AM2C WHRL

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Whirlpool SW8 AM2C WHRL je zařazena do energetické třídy A++. Má bílou barvu a Multi-flow distribuční systém chlazení. Ovládání chladničky je elektronické zajištěné pomocí tlačítek. Celkový objem chladničky dosahuje 363 l. Disponuje funkcí superchlazení a prádzdninovým režimem. Vnitřní vybavení jednodveřové chladničky Whirlpool SW8 AM2C WHRL je tvořeno LED žárovkou, 5 skleněnými poličkami, z toho jsou 4 nastavitelné, 2 zásuvkami na ovoce a zeleninu, drátěnou poličkou na láhve a 5 poličkami ve dveřích. Disponuje také vzduchovým ventilem pro snadné otevírání. Chladnička má také antibakteriální filtr. Hlučnost: 38 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Chladicí systém Multiflow

Jednodvéřová chladnička Whirlpool SW8 AM2C WHRL přichází s novým rozměrem inovace. Její minimalistický tvar a ladné křivky dveří byly navrženy tak, aby ve vaší kuchyni vytvořily jednoduchý a kompaktní vzhled. Moderní zapuštěná rukojeť s kvalitní povrchovou úpravou dotváří elegantní celek. Její vzhled doplní design každé moderní kuchyně. Systém Multiflow neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch po celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory ho usměrňuje do prostor, kde je to právě potřeba, čímž optimalizuje spotřebu energie.

Uskladní množství potravin

Pokud hledáte chladničku vhodnou k uskladnění i většího množství potravin a chcete, aby vypadala přímo světově, je tato jednodvéřová chladnička přesně to, co hledáte. Monoklimatická chladnička nabízí celkový využitelný objem 363 l, funkci superchlazení a prázdninový režim, proto již nebudete mít problém s uskladněním vašich potravin. Chladící část je vybavena 5 skleněnými policemi, z nichž jsou 4 nastavitelné. K dispozici je i 1 drátěná police na lahve a 5 dveřních poliček. Uskladnit vaše jídlo je možné i do dvou zásuvek na ovoce a zeleninu. Chladnička s antibakteriálním systémem filtrace vzduchu vyvinutým ve spolupráci se společností Microban (lídrem na trhu antibakteriálních řešení) minimalizuje nepříjemné zápachy a šíření bakterií v chladničce. Filtr jednoduše vyměníte za nový každých 6 měsíců.

6. smysl Fresh Control

Technologie 6. Smysl Freshcontrol neustále kontroluje vlhkost v chladničce s cílem zachovat její ideální úroveň na 70 - 85%, která je základem dlouhodobé svěžesti potravin. 5 krát rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně a zároveň vytváří dokonalé prostředí pro svěžest v každém koutě chladničky. Až 4 násobně prodlužuje dobu skladování oproti ostatním chladničkám bez této technologie.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 187,5 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 363 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 187,5 cm
Hloubka: 63 cm
Hmotnost: 62 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 114 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 363 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991043660

Všechny parametry

Recenze Whirlpool SW8 AM2C WHRL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool SW8 AM2C WHRL