Whirlpool ST U 82 EU

Zobrazit


Hloubka: 65.6 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A ++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo,


Cena 11 990 Kč

Sleva 31 % z původní cena: 17 490 Kč Zobraziť nápovědu

119,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Whirlpool ST U 82 EU v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A ++ s využitím technologie FreshCare +, 6. smysl a 3Dry Technology. Kapacita bubnu pro sušení je 8 kg prádla. Ovládá se pomocí centrálního knoflíku a dotyku. Sušička prádla Whirlpool ST U 82 EU má k dispozici také displej s praktickým ukazatelem zanesení filtru a ukazatelem naplnění zásobníku vody. Maximální hlučnost dosahuje 64 dB. Nabízí několik programů sušení + doplňkové funkce. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou.

 

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační předem plněná sušička prádla s tepelným čerpadlem Whirlpool ST U 82 EU bude vaším dokonalým pomocníkem. Najednou vysuší až 8 kg prádla a nabízí několik programů sušení + doplňkové funkce. Její ovládání je velmi jednoduché, pohodlné a intuitivní. Pomocí centrálního knoflíku a dotyku si zvolíte program a funkce, které vám právě vyhovují. Praktický displej zobrazuje průběh programu a zbytkový čas sušení. Nechybí ani možnost odloženého startu a dětská pojistka. Nádoba na kondenzovanou vodu je umístěna v horní části vedle ovládacího panelu. Pro pohodlné využití jistě oceníte i ukazatel zaneseného filtru a indikátor plného zásobníku vody.

Funkce FreshCare+

Tato volitelná funkce FreshCare+ provětrává prádlo po skončení sušení až po dobu 6 hodin. Jemná síla páry a rotace bubnu osvěžuje prádlo a zároveň brání tvorbě bakterií v sušičce.

Wave Motion

Je speciální asymetrický pohyb bubnu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení oděvů v bubnu a umožňuje snadný přechod vzduchu přes jejich vlákna.

3Dry Technology

Unikátní vlastnost 3Dry Technology je proudění vzduchu pro dokonalé sušení. Vnitřní distribuce vzduchu prochází přes zadní stěnu, žebra bubnu a bublinkový povrch bubnu. S touto unikátní technologií docílíte perfektního usušení prádla.

Využití tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využívá zbytkové teplo, vrací jej zpět do sušicího procesu a těleso ho tak nemusí pokaždé znovu ohřívat. Díky tomu je spotřeba nižší než u sušičky bez tepelného čerpadla. Díky tepelnému čerpadlu, kterým je spotřebič vybaven, je sušička nejvýkonnější a zároveň vysuší vaše prádlo při nižších teplotách a rychleji. 

6. smysl

Sušička je vybavena technologií 6. smysl. Při sušení je automaticky zaznamenávána úroveň vlhkosti každé náplně v bubnu. Podle toho se nastavují parametry sušení. Senzory kontrolují probíhající proces od začátku až do konce a řídicí jednotka nastaví čas a výkon sušení. Díky tomu je dosaženo těch nejoptimálnějších výsledků sušení. Při využití této technologie se kombinuje skvělý sušicí výkon a zároveň se šetří energie. Navzdory šetření energie je zaručena maximální péče o všechny oděvy a textilie.

  • programy: bavlna, syntetika, vlna, jemné prádlo, džíny
  • speciální programy: džíny, košile, sportovní oděvy, lůžkoviny, přehozy
  • přídavné funkce: extra jemné sušení, rychlé sušení, extra provětrávání

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 65.6 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Whirlpool ST U 82 EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Adéla

14. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • 2 filtry
  • hodně programů
  • tichá
  • jednoduché ovládání
  • nemam žádné zápory

velice spokojená!