Whirlpool SP40 800 EU

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 149,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 800 EU s extra velkým vnitřním objemem až 400 l je zařazena do energetické třídy A+. Vestavná kombinovaná chladnička se může pochlubit senzorovou technologií chlazení 6. Smysl FreshControl. Dvířka chladničky mají ploché hrany a zaměnitelné otevírání. Chladicí prostor s automatickým odmrazováním nabízí objem 299 l. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, ventilátor, 5 skleněných poliček z toho 3 nastavitelné, 1 zásuvka na ovoce a zeleninu, 4 dveřní poličky, pojistka na láhve a držák na vajíčka. Mrazící část v objemu 101 l se odmrazuje systémem LessFrost. Mrazící výkon dosahuje 4,5 kg/24 h. a odolnost vůči výpadku proudu má až 26 hodin. Vnitřní prostor je vybaven 3 koši a miskou na ledové kostky. Kombinovaná vestavná chladnička Whirlpool SP40 800 EU má alarm dveří. Hlučnost: 35 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool SP40 801 EU

Whirlpool SP40 801 EU

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 801 EU v energetické třídě A + s jedním kompresorem má využitelný objem 400 l se senzorovou technologií 6. smysl Fresh Control. Chladnička je ovládána…

 • Výška: 193,5 cm
 • Maximální hlučnost: 35 db
 • Vestavěný displej: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Senzorová technologie chlazení Multiflow

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 800 EU přichází s novým rozměrem inovace. Její minimalistický tvar a ladné křivky dveří byly navrženy tak, aby ve vaší kuchyni vytvořily jednoduchý a kompaktní vzhled. Její zaměnitelné otevírání dveří vám umožní instalovat ji do skříně dle vašich potřeb. Systém Multiflow neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory 6. Smysl Freshcontrol ho usměrňuje do prostor, kde je to právě potřeba, čímž optimalizuje spotřebu energie.

Chladící část

Celkový užitný objem chladícího prostoru dosahuje 299 l. Vnitřní vybavení chladničky s funkcí Superchlazení tvoří 5 skleněných polic z toho 3 nastavitelné, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 4 dveřní poličky a držák na 6 vajec. Chladící část je umístěna v horní části a odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody a ta následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena LED osvětlením.

Mrazící část

Mrazák v objemu 101 litrů je umístěn v dolní části a odmrazuje se pomocí LessFrost systému. Jeho mrazící výkon dosahuje 4,5 kg/24 hod. a odolnost vůči výpadku proudu má až 26 hodin. Mražené potraviny lze skladovat v 3 průhledných plastových koších. StopFrost - námraza je kumulována na desce v horní části mrazničky. Námrazu stačí spláchnout pod studenou vodou a více vás již nebude trápit.

6. smyslu Fresh Control

Technologie 6. Smysl Fresh Control neustále kontroluje vlhkost v chladničce s cílem zachovat její ideální úroveň kolem 70 - 85%, která je základem dlouhodobé svěžesti potravin. 5 krát rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně a zároveň vytváří dokonalé prostředí pro svěžest v každém koutě chladničky. Až 4 násobně prodlužuje dobu skladování oproti ostatním chladničkám bez této technologie.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 193,5 cm
 • Maximální hlučnost 35 db
 • Vestavěný displej Ne
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 400 L
 • Čistá kapacita chladničky 299 L
 • Čistá kapacita mrazničky 101 L
 • No Frost (mrazák) Ne
 • Klimatická třída SN-T
 • Rychlé zamražení Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ne
 • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 69 cm
Výška: 193,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 74 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 35 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 324 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 19 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 400 L
Uchycení dveří: Kolejnicovém uchycení

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 299 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991545410

Všechny parametry

Recenze Whirlpool SP40 800 EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool SP40 800 EU