Whirlpool SMO 658C/BT/IXL

18 490 Kč ? Ušetříte 24 % 13 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Whirlpool SMO 658C / BT / IXL bezrámová v černé barvě, v šířce 65 cm. Nabízí funkce technologii 6. smysl: funkce řízené senzorem - nízkoteplotní, uvedení do varu, automatické nastavení výkonu pro smažení a grilování na pánvi. Ovládání je dotykové, umístěné vpředu sliderem pro každou zónu zvlášť. Varná deska má 4 indukční varné zóny s flexizónou a indikátorem zbytkového tepla a funkcí Power Booster. Ve výbavě nechybí časovač a dětská pojistka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 24 %

Popis produktu

Varné zóny

Pro vaření je indukční varná deska Whirlpool SMO 658C / BT / IXL vybavena 4 indukčními varnými zónami. Průlomová technologie iXelium s nanotechnologiemi udrží dlouhodobě krásný čistý vzhled varné desky. Povrch iXelium je navíc absolutně jednoduché udržovat v čistotě, stačí na to čistá teplá voda a měkká hadřík. Celkový design varné desky elegantně doplňují leštěné hrany po celém obvodu. Varné zóny poskytují různý výkon s rychlou odezvou. Varné zóny mají výkon

 •     Přední levá zóna: průměr 20 cm,
 •     Zadní levá zóna: průměr 20 cm
 •     Zadní pravá zóna: průměr 20 mm
 •     Zadní pravá zóna: průměr 20 cm

Všechny varné zóny disponují indikací zbytkového tepla, takže předejdete popálení a vždy budete vědět, kdy můžete varnou desku umýt. Funkce dětského zámku zabrání dětem měnit určité nastavené hodnoty varné desky. Funkce rozpouštění pomáhá nastavit optimální teplotu pro rozpuštění např. čokolády bez rizika připálení ke dnu nádoby.

W Collection přináší nekonečný komfort při vaření

Nadčasový design řady W Collection spotřebičů Whirlpool dokonale ladí do jakékoli kuchyně. Spotřebiče z této kolekce společně dokáží vytvořit jeden sladěný celek, který působí velmi harmonicky. Spotřebiče W Collection vynikají kombinací minimalistického designu a inovativních technologií.

Technologie 6. smysl

Technologie 6.smysl automaticky nastavuje úroveň využití energie pro dosažení dokonalých výsledků vaření. Tato technologie pomáhá rychle uvést vodu do bodu varu v hrnci na varné desce. Po dosažení o tom informuje zvukovým signálem. Bod varu udrží konstantní i po přidání např. těstovin do vody a vaří jídlo přesně nastavený čas. Po jeho uplynutí se varná deska automaticky vypne. Tato inteligentní technologie garantuje úsporu až 20% energie.

Vařte podle svých představ FlexiFull

Indukční varné desky Whirlpool nové generaci umožňují vařit podle vlastních představ. Neobedzujú vás plotnami, pánve a hrnce si můžete umístit na varnou desku podle vlastní potřeby a vůle. Systém automatické detekce rozpozná, kde je nádoba umístěna.

Vařte rychleji s Booster

Funkce Booster zvyšuje výkon varné zóny, díky čemuž ohřejete vodu nebo připravené pokrmy mnohem rychleji. V režimu Booster pracuje varná deska několik minut při zvýšeném výkonu, následně se výkon sníží na přednastavenou hodnotu.

Power Management

Indukční varná deska umožňuje variabilní připojení podle použitých jističů. Její maximální příkon můžete regulovat a podle toho ji připojit na 230 V nebo 400 V. Sami se můžete rozhotnúť o výkonu vaší varné desky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW nebo 7,2 kW. Po nastavení maximálního požadovaného výkonu varná deska automaticky rozděluje výkon mezi jednotlivé varné zóny tak, aby nebyla překročena maximální zvolená hodnota.

Pomalé vaření

Funkce pomalého vaření zajistí udržování požadované teploty v průběhu pomalého vaření. Zabraňuje připalování jídla ke dnu varné nádoby a zajistí také dokonalou přípravu oblíbených pokrmů, které vyžadují delší přípravu, např. dušením.

Udržuje jídlo v teple

Funkce udržování v teple zabezpečí nízkou spotřebu energie s výborným výsledkem: váš pokrm udrží teplý a nenechá ho vychladnout, dokud dokončujete ostatní pokrmy.

Připravte si chutnou kávu

Funkce Moka umožňuje přípravu chutné moka kávy v Moka konvičce. Jakmile je káva hotová funkce vás o tom informuje a automaticky vypíná varnou zónu, aby se káva zbytečně neodparovala.

Kontrola bodu varu

Tato funkce pomáhá uvést vodu do varu rychle. Po dosažení teploty varu vás upozorní zvukový i optický signál a následně se voda vaří tak, aby se odpařovala v co nejmenším množství. Funkce zároveň upozorní iv případě, že se voda z hrnce odpaří a ten zůstane prázdný. Není třeba obávat se, že hrnec nechtěně připálíte.

Další vlastnosti

Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce, bez zbytečných ztrát a vaření je tak dokonale efektivně. Pokud náhodou pokrm přeteče, čištění varné desky je jednoduché, protože se jídlo na desku nepřipálí a nepřilepí. Varná deska je bezrámová sklokeramická v černém provedení.  Indukční varná deska má také funkci smažení, která umožňuje volbu jedné ze tří možností smažení pokrmů. Po dosažení ideální teploty smažení vás bude informovat zvukový a optický signál. Varná deska stabilizuje teplotu a udržuje ji na stejné úrovni abyste si mohli vychnutnať dokonale připravená jídla. Funkce grilování slouží pro ideální přípravu grilovaných potravin v závislosti na jejich tloušťce. Po tom jak je dosažena dokonalá teplota pro grilování vás varná deska o tom informuje zvukovým signálem, stabilizuje teplotu a udržuje ji na stejné úrovni.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 65 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 230 V, 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 65 cm
Výška: 54 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnosť: 13,4 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 230 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Velká varná zóna (počet): 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991043350

Všechny parametry

Recenze Whirlpool SMO 658C/BT/IXL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool SMO 658C/BT/IXL