Whirlpool OAS KP8V1 IX

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Whirlpool OAS KP8V1 IX v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí horkovzdušné pečení s kombinací pečení s párou. Ovládá se pomocí 2 zátlačných knoflíků a oranžového grafického displeje. Vnitřní objem trouby dosahuje 71 l. Dvířka trouby jsou vybavena trojitým sklem a jejich vnitřní strana je celoskleněná, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Vestavná trouba Whirlpool OAS KP8V1 IX nabízí základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, gril a speciální funkce: Pečení s párou, Maxi pečení, Pizza, Kynutí těsta, Čištění pyrolýzy. Příslušenství: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hluboký plech a 1 mělký plech. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AKZ9 6230 S

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool AKZ9 6230 S

Horkovzdušná vestavná trouba Whirlpool AKZ9 6230 S v energetické třídě A + zaručí ty nejlepší výsledky při pečení. Nabízí základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, ventilátor, gril a…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou horkovzdušnou troubou Whirlpool OAS KP8V1 IX se zadním ohřevem dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím 2 zátlačných knoflíků a grafického displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 71 l disponuje hned několika funkcemi. Pokud chcete spustit funkci STEAM, nalijte do studené trouby vodu do otvoru ve vnitřním prostoru podle doporučení v příslušné tabulce přípravy jídla. Nastavte a aktivujte funkci STEAM. Na konci opatrně otevřete dvířka trouby a pomalu vypusťte přebytečnou páru.

 • základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, gril
 • speciální funkce: Pečení s párou, Maxi pečení, Pizza, Kynutí těsta, Čištění pyrolýzou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušní vestavěnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Jednoduchý systém čištění trouby pyrolýzou

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. I ty nejtěžší nečistoty ve vnútornopriestore lze jednoduše odstranit. Pyrolitický program čištění promění nečistot na jednoduše odstranitelný popel. Troubu je třeba zahrát až na 500 ° C.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, prevrnutia nebo náhodného popálení.

Povrchová úprava AFP aby trouba vypadala jako nová

Vestavná trouba má povrchovou úpravu AFP (proti otiskům prstů). Nekonečné leštění a úklid povrchu spotřebiče už bude minulostí. Speciální povrchová úprava proti otiskům zajistí aby povrch trouby zůstal stále čistý.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečící plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 71 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou rodinu a přátele.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeťmi trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného trojitého skla.

Kvalitní nerezové provedení

Výkonná horkovzdušná trouba je vyrobena z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlouhou životností a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je také neměnný a stále elegantní vzhled. S takovými vlastnostmi se vestavná elektrická trouba stane nejen výkonným, ale i stylovým doplňkem do každé moderní kuchyně.

 •      Vestavná horkovzdušná trouba se zadním ohřevem
 •      Oranžový grafický displej
 •      Vnitřní osvětlení
 •      Trojité sklo dvířek
 •      Příslušenství: 1 x hluboký plech, 1 x mělký plech na pečení, 1 x nerezový rošt
 •      Samočištění - Pyrolýza
 •      Teleskopický výsuvný rošt - 1 úroveň

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,1 cm
Hmotnost: 27,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou

Konektivita

Délka kabelu: 1 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991558480

Všechny parametry

Recenze Whirlpool OAS KP8V1 IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool OAS KP8V1 IX