Whirlpool OAS KC8V1 BLG

8 990 Kč ? Ušetříte 17 % 7 490 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 749,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná parní trouba Whirlpool OAS KC8V1 BLG v černé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí horkovzdušné pečení s kombinací pečení s párou. Ovládá se pomocí 2 zátlačných knoflíků a oranžového grafického displeje. Vnitřní objem trouby dosahuje 71 l. Dvířka trouby jsou vybavena dvojitým sklem a jejich vnitřní strana je celoskleněná, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Vestavná trouba Whirlpool OAS KC8V1 BLG nabízí několik funkcí pečení: pečení s párou, speciální funkce, horkovzdušný ohřev, statický horní + dolní ohřev i gril. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS

Vestavná smart trouba se 6. smyslem Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS v černé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí přípravu jídla Cook4 s možností pečení na 4 úrovních…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou horkovzdušnou troubou Whirlpool OAS KC8V1 BLG se zadním ohřevem dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání vestavné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím 2 zátlačných knoflíků a grafického displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadovaná nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černého pláště a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 71 l disponuje hned několika funkcemi.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje v celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečeno z každé strany v co nejkratším čase.

Samočištění katalýzou

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 °C, aby se zapnuly katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Steam

Pokud chcete spustit funkci Steam, nalijte do studené trouby vodu do otvoru ve vnitřním prostoru, podle doporučení v příslušné tabulce přípravy jídla. Nastavte a aktivujte funkci Steam. Na konci opatrně otevřete dvířka trouby a pomalu vypusťte přebytečnou páru.

 • základní funkce: horkovzdušné pečení, statické pečení, gril
 • speciální funkce: Pečení s párou, Maxi pečení, Pizza, Kynutí těsta

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečicí plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 71 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou vaši rodinu a přátele.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeťmi trouby i během pečení. Dveře horkovzdušné trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného dvojitého skla.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2900 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 55,1 cm
Hmotnost: 26,9 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou

Konektivita

Délka kabelu: 1 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 2900 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991570940

Všechny parametry

Recenze Whirlpool OAS KC8V1 BLG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool OAS KC8V1 BLG