Whirlpool NTDLR 60116

Shora plněná pračka Whirlpool Ntdlr 60116 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A+++. Dosahuje hlučnost při praní 49 dB a při odstřeďování 71 dB. Kapacita bubnu postačí pro vyprání až 6 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1000 ot./min. Ovládání je intuitivní, zajištěné je pomocí velkého displeje a otočného voliče. Inteligentní technologie 6. smysl Colours automaticky nastavuje parametry pro dosažení dokonalých výsledků praní. Pračka Whirlpool Ntdlr 60116 nabízí 9 pracích programů: bavlna, denní náplň, syntetika, máchání + odstřeďování, odstřeďování, vlna, jemné, barvy a Eko bavlna. K dispozici má i praktické funkce Barvy 15, FreshCare, odložený start, předpírka, intenzivní máchání a odstřeďování. Nechybí jí ani dětská pojistka. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG ProSteam LTX7E372C

Pračka plněná shora AEG ProSteam LTX7E372C v bílém provedení s technologií ProStream má kapacitu bubnu pro praní 7 kg. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1300 ot./min. Nabízí 10 pracích programů…

 • Maximální hlučnost: 49 db
 • Kapacita bubnu: 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1300 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Jednoduchá klasika

Pračka plněná shora Whirlpool Ntdlr 60116 s energetickou účinností A+++ se vejde i do menších prostorů. Nenáročná pračka dokáže najednou vyprat až 6 kg prádla. Odstřeďování dosahuje 1000 otáček za minutu. Navíc vás pračka při praní téměř neruší, neboť její hlučnost nepřesahuje 58 dB při praní a 75 dB při odstřeďování. Ukazatele zanesení filtru, připojení vody, přivolání servisu nebo systém, který vyrovnává nestabilitu, zaručují dlouhou životnost pračky a předcházejí jejímu rychlému opotřebení.

Prací programy

Výkonná pračka nabízí 9 pracích programů, kde si kromě běžných programů na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemné prádlo lze vybrat z mnoha speciálních programů. Samozřejmostí je možnost předpírky, máchání, odstřeďování nebo vyčerpávání. Pračka disponuje i volbou odloženého startu. Vyberte pro své prádlo ten ideální prací program a skvělý výsledek bude zaručen.

 •     Prací programy: bavlna, denní náplň, syntetika, máchání + odstřeďování, odstřeďování, vlna, jemné, barvy a Eko bavlna
 •     Přídavné možnosti: Colours 15 °, FreshCare, odložený start, předpírka, intenzivní máchání a odstřeďování
 •     Funkce: start / pauza, reset / vyčerpávání, dětská pojistka, bělení

FreshCare

Zapomeňte na zatuchlé prádlo. Pračka má volitelnou funkci FreshCare, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce zajišťuje periodickou rotaci bubnu, jejímž výsledkem je osvěžení vašeho prádla. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, zda při volbě programu nebo v jeho průběhu pomocí tlačítka.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15 v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného pobarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Vyrovnávání nestability

Díky tomuto vyrovnávacímu systému se již nemusíte obávat hlučného vibrování a ani toho, že vaše pračka při odstřeďování bude ztrácet svou stabilitu. S touto pračkou si tak můžete během praní užívat ničím nerušenou domácnost.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 58 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Třída účin.odstřeď. C
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 40 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 62 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 9
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 210 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: C
Spotřeba vody na cyklus: 46 L
Celková spotřeba: 0,78 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8500 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: vrchním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991582580

Všechny parametry

Recenze Whirlpool NTDLR 60116

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool NTDLR 60116