Whirlpool MWP 3391 SX

Zobrazit

  • Sleva 10 %
  • Doprava zdarma

Vestavěný displej: Ano, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ano, Vnitřní objem: 33 L, Výkon grilu: 1200 W, Typ vaření: horký vzduch, Integrované hodiny: Ano,


Cena 9 279 Kč

Sleva 10 % z původní cena: 10 290 Kč Zobraziť nápovědu

92,79 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Volně stojící elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX v provedení černé se stříbrným rámečkem s vnitřním objemem 33 litrů a s otevíráním jako klasická trouba dolů. Mikrovlnná trouba nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Výkon mikrovln 1000 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX má funkce jako 6. SMYSL Vaření v páře a ohřevu, rozmrazování, mikrovlnný ohřev, gril, horký vzduch, rychlé programy, vynikající automatické programy a ještě mnohem více. Vybrat si můžete až ze 7 stupňů výkonu.

Whirlpool MWP 3391 SX

S pomocí této mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 3391 SX můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l, samozřejmostí výbavy je i otočný talíř v průměru 36 cm. Výkon mikrovln je 1000 W, výkon grilu je 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Otevírání dvířek je klasické jako u trouby dolů.

Elektronické ovládání

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí dotyku a knoflíkem ovladače, které je doplněno přehledným grafickým displejem. Přizpůsobené jsou funkce horkovzdušného pečení horkým vzduchem, zapékání Crisp, grilování, ohřevu jídla a rozmrazování.

Vaření v páře

Vaření v páře umožňuje přípravu těch nejzdravějších a nejchutnějších receptů stiskem jediného tlačítka. Díky oddělenému prostoru pro dva různé pokrmy nedochází k prolínání vůní a můžete připravovat více jídel současně.

Funkce

Funkce Jet Start - start na plný výkon. Jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Automatické rozmrazování - o opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Jet Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny. Časovač - doplňková funkce na nastavení časomíry (minutka) s automatickým vypnutím nastavených funkcí. Crisp - zapékání jídel na speciální pánvi Crisp zespodu, svrchu jej opéká gril a zevnitř vaří mikrovlny. Kombinace grilu s mikrovlnami je dokonalé řešení pro grilování a mikrovlnné tepelné zpracování malých kousků masa. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX má kromě zmíněných ještě mnohem více funkcí, takže si určitě vyberete vždy ten správný.

Křupavé jídla s DualCrisp

S exkluzivní technologií DualCrisp si vychutnáte pokrmy neodolatelně křupavé na povrchu a krásně vláčné uvnitř. Dva body vysílající mikrovlny úplně obklopí pokrm a rovnoměrně jej upraví. Hranolky, křupavá pizza nebo kuřecí křidélka: vše jako z tradiční trouby díky přidanému talíři Crisp.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Grilujte kdykoliv

Máte-li chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

Senzorová technologie trouby

6.smysl zajišťuje ideální proces pro přípravu jídla. Inteligentní senzory zjistí úroveň teploty a vlhkosti v potravinách a podle nich upraví parametry přípravy s cílem dosáhnout dokonalé výsledky.

Dětská pojistka - Stop rotace talíře

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče. Ale určitě oceníte i funkci Stop rotace talíře. Vypnutí rotace skleněného talíře umožňuje vložit do trouby čtvercové nebo obdélníkové nádoby a využít tak celý půdorys dna trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 33 L
Výkon grilu 1200 W
Typ vaření horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Whirlpool MWP 3391 SX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martin

3. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Trouba je úžasná Uz mám třetí. Nic jiného v kuchyni už nebudete potřebovat. Jde v ní udělat naprosto cokoliv.