Whirlpool MWP 3391 SX

Volně stojící elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX v provedení černé se stříbrným rámečkem s vnitřním objemem 33 litrů a s otevíráním jako klasická trouba dolů. Mikrovlnná trouba nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Výkon mikrovln 1000 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX má funkce jako 6. SMYSL Vaření v páře a ohřevu, rozmrazování, mikrovlnný ohřev, gril, horký vzduch, rychlé programy, vynikající automatické programy a ještě mnohem více. Vybrat si můžete až ze 7 stupňů výkonu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Whirlpool MWP 3391 SX

S pomocí této mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 3391 SX můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l, samozřejmostí výbavy je i otočný talíř v průměru 36 cm. Výkon mikrovln je 1000 W, výkon grilu je 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Otevírání dvířek je klasické jako u trouby dolů.

Elektronické ovládání

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí dotyku a knoflíkem ovladače, které je doplněno přehledným grafickým displejem. Přizpůsobené jsou funkce horkovzdušného pečení horkým vzduchem, zapékání Crisp, grilování, ohřevu jídla a rozmrazování.

Funkce

Funkce Jet Start - start na plný výkon. Jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Automatické rozmrazování - o opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Jet Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny. Časovač - doplňková funkce na nastavení časomíry (minutka) s automatickým vypnutím nastavených funkcí. Crisp - zapékání jídel na speciální pánvi Crisp zespodu, svrchu jej opéká gril a zevnitř vaří mikrovlny. Kombinace grilu s mikrovlnami je dokonalé řešení pro grilování a mikrovlnné tepelné zpracování malých kousků masa. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX má kromě zmíněných ještě mnohem více funkcí, takže si určitě vyberete vždy ten správný.

Senzorová technologie trouby

6.smysl zajišťuje ideální proces pro přípravu jídla. Inteligentní senzory zjistí úroveň teploty a vlhkosti v potravinách a podle nich upraví parametry přípravy s cílem dosáhnout dokonalé výsledky.

Dětská pojistka - Stop rotace talíře

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče. Ale určitě oceníte i funkci Stop rotace talíře. Vypnutí rotace skleněného talíře umožňuje vložit do trouby čtvercové nebo obdélníkové nádoby a využít tak celý půdorys dna trouby.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 33 L
  • Výkon grilu 1200 W
  • Typ vaření horký vzduch
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 27,45 Kg

Obsah balení

Obsah balení: crisp ručka

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991538330

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MWP 3391 SX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 03.1.2019

  • Trouba je úžasná Uz mám třetí. Nic jiného v kuchyni už nebudete potřebovat. Jde v ní udělat naprosto cokoliv.

Příslušenství k Whirlpool MWP 3391 SX