Whirlpool MWP 339 SB

Volně stojící elektronická mikrovlnná trouba s dolním otevíráním Whirlpool MWP 339 SB v stříbrno - černém provedení s vnitřním objemem 33 litrů. Mikrovlnná trouba nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Výkon mikrovln 900 W, výkon grilu 1200 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 339 SB má funkce jako rozmrazování, mikrovlnný ohřev, gril, vaření v páře a také vynikající automatické programy. Vybrat si můžete až ze 7 stupňů výkonu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Panasonic NN-DS596MEPG

Splátky s 0% navýšením (více info)

Panasonic NN-DS596MEPG

Kombinovaná parní trouba s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG v černém provedení se stříbrnými prvky nabízí 27 litrový vnitřní prostor. Nabízí vaření s párou, současné kombinované vaření, mikrovlny,…

 • Vestavěný displej: Ano
 • Počet programů: 23
 • Vzhled skříně: volně stojící

Zobrazit produkt

Popis produktu

Whirlpool MWP 339 SB

S pomocí mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 339 SB můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l, samozřejmostí výbavy je i otočný talíř v průměru 36 cm. Výkon mikrovln je 900 W, výkon grilu je 1200 W. Mikrovlnka má uzpůsobené ovládání směrem dolů.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné mikrovlnné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. SMYSL: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Elektronické ovládání

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí otočného voliče a elektronického dotykového ovládání, které je doplněno přehledným grafickým displejem.

 • Funkce: mikrovlnný ohřev, gril, Jet Start, Defrost, Combi - teplovzdušné pečení jako v klasické troubě, Auto Cook - možnost použití automatických receptů, Speciální menu - kynutí, rozpouštění másla/čokolády, Auto Clean - tento automatický čistící cyklus vám pomůže odstranit nečistoty z vnitřních stěn mikrovlnné trouby a odstranit nepříjemné pachy

Připravte zdravé pokrmy v páře

Funkce Steam & Boil nabízí přípravu chutných pokrmů jednoduše a rychle. Přirozená síla páry umožňuje snadnou přípravu jídel, speciální příslušenství chuť vylepší a zachová nutriční hodnoty jídla. Senzor vlhkosti hlídá hladinu vody v nádobě a intuitivně upravuje čas potřebný na přípravu jídla.

Křupavá jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Dětská pojistka

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ano
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 33 L
 • Výkon grilu 1200 W
 • Typ vaření horký vzduch
 • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 27,45 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991538320

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MWP 339 SB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MWP 339 SB