Whirlpool MWP 338 W

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 304 M v bílém provední nabízí klasický mikrovlnný ohřev, gril, Combi horkovzdušné pečení jako v klasické troubě, DualCrisp - zapékání, JetReheat - rychlý ohřev a JetDefrost rychlé rozmrazování. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1200 W. Vnitřní objem mikrovlnné trouby dosahuje 33 litrů. Ovládání mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 304 M je elektronické, všechna nastavení se zobrazí zeleně černém grafickém displeji. Dvířka jsou sklopné jako na klasické troubě. Otevřít je lze pomocí designové rukojeti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a atraktivní bílé barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 304 M příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l s nerezovým vnitřním povrchem. Výkon mikrovln dosahuje 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzuchu 1700 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou zapuštěnou rukojeť na svých dvířkách. Nabízí technologii 3D distribuce mikrovln .K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky.

 •     Hlavní funkce: mikrovlnný ohřev, gril, Combi - teplovzdušné pečení jako v klasické troubě, DualCrisp - zapékání na talíři Crisp, JetReheat - rychlý ohřev, JetDefrost - rychlé rozmrazování
 •     Speciální funkce -ChefMenu - možnost použití automatických receptů, AutoClean - tento automatický čistící cyklus vám pomůže odstranit nečistoty z vnitřních stěn mikrovlnné trouby a odstranit nepříjemné pachy, Speciální menu - kynutí, rozpouštění másla / čokolády, StopTurntable - zastavení rotace talíře

Funkce Jet Start umožňuje rychlé spuštění mikrovlnné trouby s plným výkonem na 30 sekund a nejdéle na 90 minut. Funkce rozmrazování je ideální pro rozmrazování masa, drůbeže, ryb, zeleniny nebo chleba. Funkce Keep warm (ohřívání) automaticky ohřívá nádobu 15 - 30 minut. Auto Clean je automatickým cyklem čištění, díky kterému budou mastnota a pach z vnitřního povrchu mikrovlnné trouby jednoduše odstraněny.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné mikrovlnné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Křupavé jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Příslušenství mikrovlnné trouby

 •      otočný talíř s průměrem 36 cm
 •      Crisp talíř
 •      držák Crisp talíře

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ano
 • Počet programů 12
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 33 L
 • Výkon grilu 1200 W
 • Typ vaření horký vzduch
 • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 25,95 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 12
Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: 859991537170

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MWP 338 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MWP 338 W