Whirlpool MWP 338 SX

  • Doprava zdarma
  • Sleva 26 %

Vestavěný displej: Ano, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ano, Vnitřní objem: 33 L, Výkon grilu: 1200 W, Typ vaření: horký vzduch, Integrované hodiny: Ano,


Cena 5 590 Kč

Sleva 26 % z ceny doporučené výrobcem: 7 549 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 55,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX v nerezové barvě má vnitřní objem 33 litrů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzduchu 1700 W. Ovládaná je elektronicky pomocí dotykua otočného voliče, nastavené funkce jsou zobrazovány na zeleném grafickém displeji. Nabízí 7 úrovní výkonu a funkce: 6. Smysl vaření v páře, 6. Smysl ohřev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohřev, rychlý předehřev, horký vzduch, horký vzduch + mikrovlny , turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost / ruční rozmrazování, Autoclean micro, Stop rotace talíře a časovač. Dvířka se otvrárajú dolů pomocí rukojeti. Vnitřní nerezový prostor je vybaven otočným talířem s priemerovm 36 cm. Příslušenství: otočný talíř, crisp talíř, držák crisp talíře.

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a atraktivní nerezové barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SX příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l s lakovaným vnitřním povrchem. Výkon mikrovln dosahuje 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzuchu 1700 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou zapuštěnou rukojeť na svých dvířkách. Nabízí technologii 3D distribuce mikrovln. K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky.

  •     Využít můžete funkce: 6. Smysl vaření v páře, 6. Smysl ohřev, Jet menu, Jet Defrost, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohřev, rychlý předehřev, horký vzduch, horký vzduch + mikrovlny, turbogril, turbogril + mikrovlny, defrost / ruční rozmrazování, Autoclean micro, Stop rotace talíře a časovač.
  •     Automatické programy - Automatické recepty mají přednastavené hodnoty pro dosažení optimálních výsledků vaření. Jednoduše s ní změkčit nebo rozpustíte zmrzlinu, máslo, mražené šťávy, sýr nebo i čokoládu.

Funkce Jet Start umožňuje rychlé spuštění mikrovlnné trouby s plným výkonem na 30 sekund a nejdéle na 90 minut. Funkce rozmrazování je ideální pro rozmrazování masa, drůbeže, ryb, zeleniny nebo chleba. Funkce Keep warm (ohřívání) automaticky ohřívá nádobu 15 - 30 minut. Auto Clean je automatickým cyklem čištění, díky kterému budou mastnota a pach z vnitřního povrchu mikrovlnné trouby jednoduše odstraněny. Nabízí také funkci Steam pro přípravu zdravých pokrmů při vaření v páře (v parní nádobě).

Vaření v páře

Vaření v páře umožňuje přípravu těch nejzdravějších a nejchutnějších receptů stiskem jediného tlačítka. Díky oddělenému prostoru pro dva různé pokrmy nedochází k prolínání vůní a můžete připravovat více jídel současně.

6. SMYSL

Technologie 6. SMYSL v této vestavné mikrovlnné troubě snímá připravované jídlo a podle toho si upravuje čas a ostatní parametry vaření pro dosažení dokonalého výsledku. Funkce 6. smysl: ohřívání, vaření, zapékání Crisp a vaření v páře. 6. SMYSL rýže a těstoviny.

Křupavé jídla s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepší výsledky za kratší čas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 33 L
Výkon grilu 1200 W
Typ vaření horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool MWP 338 SX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno