Whirlpool MWP 338 SB

Volně stojící elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB v černo - stříbrném provedení s vnitřním objemem 33 litrů a s otevíráním jako klasická trouba dolů. Mikrovlnná trouba nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Výkon mikrovln 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB má funkce jako rozmrazování, mikrovlnný ohřev, gril, horký vzduch, rychlé programy a také vynikající automatické programy. Vybrat si můžete až ze 7 stupňů výkonu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Whirlpool MWP 338 SB

S pomocí této mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 338 SB můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 33 l, samozřejmostí výbavy je i otočný talíř v průměru 36 cm. Výkon mikrovln je 900 W, výkon grilu je 1050 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Otevírání dvířek je klasické jako u trouby dolů, doplněná klasickou rukojetí.

Elektronické ovládání

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí dotyku a knoflíkem ovladače, které je doplněno přehledným grafickým displejem. Přizpůsobené jsou funkce horkovzdušného pečení horkým vzduchem, zapékání Crisp, grilování, ohřevu jídla a rozmrazování.

Funkce

Funkce Jet Start - start na plný výkon. Jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Automatické rozmrazování - o opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Jet Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny. Časovač - doplňková funkce na nastavení časomíry (minutka) s automatickým vypnutím nastavených funkcí. Crisp - zapékání jídel na speciální pánvi Crisp zespodu, svrchu jej opéká gril a zevnitř vaří mikrovlny. Kombinace grilu s mikrovlnami je dokonalé řešení pro grilování a mikrovlnné tepelné zpracování malých kousků masa. Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB má mnoho funkcí, takže si určitě vyberete vždy ten správný.

Dětská pojistka - Stop rotace talíře

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče. Ale určitě oceníte i funkci Stop rotace talíře. Vypnutí rotace skleněného talíře umožňuje vložit do trouby čtvercové nebo obdélníkové nádoby a využít tak celý půdorys dna trouby.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 33 L
  • Výkon grilu 1200 W
  • Typ vaření horký vzduch
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 25,95 Kg

Obsah balení

Obsah balení: crisp ručka

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991537700

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MWP 338 SB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MWP 338 SB