Whirlpool MWP 303 M


Vestavěný displej: Ano, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ano, Vnitřní objem: 30 L, Výkon grilu: 1050 W, Typ vaření: gril, Integrované hodiny: Ano,


Cena 4 349 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 43,49 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 303 M v provedení zrcadlové sko má vnitřní objem 30 litrů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1050 W. Ovládaná je elektronicky pomocí dotyku, knoflíků a tlačítek, nastavené funkce jsou zobrazovány na černobílém grafickém displeji. Nabízí 7 úrovní výkonu a funkce: Jet gril, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohřev, Defrost / ruční rozmrazování, časovač i Autoclean micro. Dvířka se otvrárajú do strany pomocí zapuštěné rukojeti. Vnitřní lakovaný prostor je vybaven otočným talířem s priemerovm 31,5 cm.

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a atraktivní zrkadlové barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 303 M příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 30 l s lakovaným vnitřním povrchem. Výkon mikrovln dosahuje 900 W a výkon grilu 1050 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou zapuštěnou rukojeť na svých dvířkách. Nabízí technologii 2D distribuce mikrovln.

Funkce mikrovlnné trouby

K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky.

  •     Využít můžete funkce: Jet gril, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohřev, Defrost / ruční rozmrazování, časovač i Autoclean micro.
  •     Automatické programy - Automatické recepty mají přednastavené hodnoty pro dosažení optimálních výsledků vaření. Jednoduše s ní změkčit nebo rozpustíte zmrzlinu, máslo, mražené šťávy, sýr nebo i čokoládu.

Funkce Jet Start umožňuje rychlé spuštění mikrovlnné trouby s plným výkonem na 30 sekund a nejdéle na 90 minut. Funkce rozmrazování je ideální pro rozmrazování masa, drůbeže, ryb, zeleniny nebo chleba. Funkce Keep warm (ohřívání) automaticky ohřívá nádobu 15 - 30 minut. Funkce Jogurt vám v pohodlí domova přináší možnost vyrobit si domácí jogurt. Auto Clean je automatickým cyklem čištění, díky kterému budou mastnota a pach z vnitřního povrchu mikrovlnné trouby jednoduše odstraněny.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Funkce gril / kombinovaný gril využívá k přípravě pokrmů gril, který vytváří efekt grilování nebo zapékání. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

Elektronické ovládání a dětská pojistka

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického ovládání dotykem, které jsou doplněny přehledným grafickým černobílým displejem. O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 30 L
Výkon grilu 1050 W
Typ vaření gril
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool MWP 303 M

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno