Whirlpool MWP 253 W

Elektronická mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 253 W v bílé barvě má vnitřní objem 25 litrů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Ovládaná je elektronicky pomocí dotyku, nastavené funkce jsou zobrazovány na zeleném grafickém displeji. Nabízí 7 úrovní výkonu a funkce: Jet Start, Jet Defrost, automatické programy, Auto Cook, Automatický ohřev, gril, gril + mikrovlny, mikrovlnný ohřev, auto defrost, Defrost/ruční rozmrazování, časovač i Autoclean micro. Dvířka se otevírají do strany pomocí vyčnívající rukojeti. Vnitřní lakovaný prostor je vybaven otočným talířem s průměrem 27 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool MCP 346 SL

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool MCP 346 SL

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 346 SL v černo-stříbrné barvě se zapékáním Crisp má výkon 800 W. Ovládání je elektronické zajištěné pomocí tlačítek. Dvířka se otevírají do strany a jsou vybavena…

 • Vestavěný displej: Ano
 • Vzhled skříně: volně stojící
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a atraktivní černé barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 253 W příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 25 l s lakovaným vnitřním povrchem. Výkon mikrovln dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou zapuštěnou rukojeť na svých dvířkách. Nabízí technologii 2D distribuce mikrovln.

Úrovně výkonu a funkce

K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky. Mikrovlnná trouba nabízí 7 úrovní výkonu.

 •     Využít můžete funkce: Jet Start, Jet Defrost, automatické programy, Auto Cook, Automatický ohřev, gril, gril + mikrovlny, mikrovlnný ohřev, auto defrost, Defrost/ruční rozmrazování, časovač i Autoclean micro.
 •     Automatické programy - Automatické recepty mají přednastavené hodnoty pro dosažení optimálních výsledků vaření. Jednoduše v ní rozpustíte máslo anebo rozmrazíte maso či další suroviny.

Funkce Jet Start umožňuje rychlé spuštění mikrovlnné trouby s plným výkonem na 30 sekund a nejdéle na 90 minut. Funkce rozmrazování je ideální pro rozmrazování masa, drůbeže, ryb, zeleniny nebo pečiva. Funkce Keep warm (ohřívání) automaticky ohřívá nádobu 15 - 30 minut. Auto Clean je automatickým cyklem čištění, díky kterému budou mastnota a pach z vnitřního povrchu mikrovlnné trouby jednoduše odstraněny.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte kdykoliv chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Funkce gril/kombinovaný gril využívá k přípravě pokrmů gril, který vytváří efekt grilování nebo zapékání. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

Elektronické ovládání a dětská pojistka

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického ovládání tlačítkem a otočnými voliči, které jsou doplněny přehledným grafickým zeleným displejem. O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ano
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 25 L
 • Výkon grilu 1000 W
 • Typ vaření gril
 • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 48,3 cm
Výška: 28,1 cm
Hloubka: 41,9 cm
Hmotnost: 14,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: gril
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991557020

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MWP 253 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MWP 253 W