Whirlpool MCP 346 SL

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 346 SL v černo-stříbrné barvě se zapékáním Crisp má výkon 800 W. Ovládání je elektronické zajištěné pomocí tlačítek. Dvířka se otevírají do strany a jsou vybavena praktickou vyčnívající rukojetí. Vnitřní objem trouby dosahuje 25 l. Interiér trouby pokrývá lakovaný povrch. Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 346 SL nabízí 6 úrovní výkonu. K dispozici jsou funkce: Chef menu, Jet Start, Bread Defrost, Dual Crisp, gril a mikrovlnný ohřev. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Vybavení mikrovlnky: otočný talíř 28 cm, Crisp talíř, držák Crisp talíře. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným společníkem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a atraktivní černé barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 346 SL příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 25 l. Vnitřní povrch trouby je lakovaný. Výkon trouby je 800 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou vyčnívající rukojeť na svých dvířkách. Nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu.

Programy

K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky.

 •     Využít můžete funkce: crisp, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohřev, vaření v páře, Defrost / ruční rozmrazování, časovač
 •     automatické programy

Díky funkci Bread Defrost bude vaše pečivo po rozmrazení chutné a křupavé, Jet Defrost rozmrazuje potraviny až 7 krát rychleji než jiné odmrazovací funkce. Stačí když si zvolíte druh potraviny a její hmotnost. Dual Crisp je zapékání jídel na speciální pánvi Crisp zespodu, svrchu jej opéká gril dokřupava a zevnitř vaří mikrovlny.

Elektronické ovládání

Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického ovládání tlačítky, které je doplněno přehledným grafickým zeleným displejem. Funkce Jet Start - start na plný výkon, jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Pohár vody začne vřít za 2 minuty (4 stlačení). Automatické rozmrazování - o opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Jet Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny.

Dětská pojistka

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabráníte zapnutí spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný displej Ano
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Gril Ano
 • Vnitřní objem 25 L
 • Výkon grilu 800 W
 • Typ vaření gril
 • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 800 W
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 52 cm
Výška: 30,1 cm
Hloubka: 42,5 cm
Hmotnost: 15,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: gril
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 858734699890

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MCP 346 SL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MCP 346 SL