Whirlpool MCP 344 WH

4 490 Kč ? 4 489 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 44,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 344 WH v bílé barvě s 3D distribucí mikrovln a grilem a parním vařením má výkon 800 W. Ovládaná je pomocí tlačítek, displej trouby má zelené podsvícení. Dvířka se otevírají do strany a jsou vybavena praktickou integrovanou zapuštěnou rukojetí. Vnitřní objem trouby dosahuje 25 l. Interiér trouby pokrývá lakovaný povrch. Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 344 WH nabízí 6 úrovní výkonu. K dispozici jsou funkce: Jet Start, Jet Reheat, Jet Defrost, Steam, gril, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace, Auto Clean, Popcorn, Paměť. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Ve výbavě se nachází otočný talíř s průměrem 28 cm a parní nádoba. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Další varianty produktu

Popis produktu

Praktický spotřebič

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným společníkem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím a klasické bílé barvě bude mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 344 WH příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 25 l. Vnitřní povrch trouby je lakovaný. Výkon trouby u mikrovln je 800 W a výkon u grilu je 900 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobenou zapuštěnou rukojeť na svých dvířkách. Nabízí vyspělou technologii 3D distribuci mikrovln s párou, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu. Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického ovládání tlačítky, které je doplněno přehledným grafickým zeleným displejem.

Programy

K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní přípravu pokrmů a postarají se o ideální podmínky.

  •     Využít můžete funkce: Jet Start, Jet Reheat, Jet Defrost, Steam, gril, mikrovlnný ohřev a jejich kombinace, Auto Clean, Popcorn, Paměť

Funkce Jet Start - start na plný výkon, jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Pohár vody začne vřít za 2 minuty (4 stlačení). Automatické rozmrazování - o opravdu dokonalé rozmrazení se postará funkce Jet Defrost, stačí navolit druh a hmotnost potraviny. Funkce Steam umožňuje rychlé a zdravé vaření v páře pomocí parní nádoby. Auto Clean - tento automatický čistící cyklus vám pomůže odstranit nečistoty z vnitřních stěn mikrovlnné trouby a odstranit nepříjemné pachy.

Výbava

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabráníte zapnutí spotřebiče. Vnitřní lakovaný prostor je vybaven skleněným otočným talířem v průměru 28 cm. K dispozici je i parní nádoba pro vaření v páře.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 25 L
  • Výkon grilu 800 W
  • Typ vaření gril
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 800 W
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 52 cm
Výška: 31 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 14,96 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Gril: Ano
Typ vaření: gril
Integrované hodiny: Ano

Ostatní

Kód produktu: 858734499290

Všechny parametry

Recenze Whirlpool MCP 344 WH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool MCP 344 WH