Whirlpool GOWL 628/NB EE


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Smalt, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 4,9 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 5 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Whirlpool GOWL 628/NB EE v provedení černé sklo má šířku 60 cm. Je vybavena 4 plynovými hořáky s různým výkonem a průměrem (1 dvoukorunkový hořák). Hořáky mají bezpečnostní ventily, které uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí. Ovládání je umístěno v přední části pomocí 4 otočných knoflíků, ve kterých je integrováno elektrické zapalování. Varné zóny jsou chráněny 2 bezpečnostními mřížkami, vyrobenými z litiny.

Stylové černé provedení

Pokud hledáte moderní spotřebič, který není jen výkonný, ale zároveň zkrášlí vaši kuchyni, pak je pro vás plynová varná deska Whirlpool GOWL 628/NB EE ta pravá. Její povrch je vyroben z kvalitního a pevného tvrzeného skla, které je mimořádně odolné a pevné. Nabízíme ho v elegantním černém provedení, které ještě více zvýrazní luxusní nádech varné desky. S touto stylovou varnou deskou bude vaření radostí a zároveň zkrášlí každou kuchyňskou linku. Oceníte vysoce výkonný dvoukorunkový hořák, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla díky duálnímu plamenovému prstenci.

Jednoduché zapalování

Odteď může být zapalování hořáků mnohem rychlejší a jednodušší. Tato kvalitní plynová varná deska disponuje 4 otočnými knoflíky s mimořádně jednoduchým zapalováním. Intergované zapalování hořáků v ovládacím knoflíku zjednodušuje zapálení plynu. Stačí knoflík otočit na symbol jiskra a držet ho zatlačený, dokud se plamen automaticky nezapálí. Příprava vašich oblíbených pokrmů tak bude výrazně zjednodušená a zrychlená.

Černé broušené knoflíky

Plynová varná deska Whirlpool GOWL 628/NB EE disponuje speciálními ovladači potaženými transparentní vrstvou, která jim dodává mimořádně lesklý vzhled a zajišťuje špičkovou odolnost proti poškrábání. Ovladače jsou vyrobeny z termoreaktivní pryskyřice, která zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Stabilita hrnců

Plynová varná deska diposnuje s litinovými mřížky, které jsou extrémně odolné a robustní, takže můžete být klidný, co se týče jejich dlouhodobé životnosti. Mřížky jsou širší, takže vaše hrnce a pánve budou při vaření stabilnější.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní ventily uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene, překypění jídla z hrnce nebo průvanem. Pomocí knoflíků si jednoduše navolíte z 9 možností vždy správný plamen pro různé metody vaření jako je přivedení do varu, smažení nebo grilování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool GOWL 628/NB EE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno