Whirlpool GOW 7523/NB

Nákupem získáte 97,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kvalitní plynová varná deska Whirlpool GOW 7523 / NB vyniká skutečně ohromným výkonem a to až 11 500 W, což zaručí efektivní a rychlé vaření. 5 integrovaných hořáků s různými průměry a výkony, vynikají funkcí Booster pro využití maximálního výkonu při vaření. Jednoduše se zapalují pouze podržením knoflíku. Předností hořáků jsou i bezpečnostní ventily, které uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Disponuje odolnými litinovými mřížkami pro lepší stabilitu hrnců při vaření. Tuto unikátní plynovou varnou desku nabízíme v elegantním designu z pevného tvrzeného skla v přitažlivé černé barvě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělé bezpečnostní ventily

Odteď bude vaření ještě bezpečnější. Šikovná plynová varná deska Whirlpool GOA 7523 / NB se může pochlubit 5 výkonnými integrovanými hořáky. Jsou vybaveny bezpečnostními ventily, které ochrání vaši domácnost před nebezpečím požáru či výbuchu. Odteď se nemusíte obávat, že vám polévka vykypí a zhasne plamen, přičemž plyn stále bude zapnutý. Odteď budete vařit maximálně bezpečně.

Výkonný dvoukruhový hořák

Pro rychlejší a rovnoměrnější vaření je varná deska vybavena výkonným dvoukruhovým hořákem. Jeho speciální tvar horní části umožňuje lépe rozložit plamen a tak je teplo optimálně absorbovány. Hrnec je ohříván přesnější a tak vám varná deska pomůže ušetřit čas i finance.

Mimořádně jednoduché zapalování

Rozlučte se se složitým zapalováním hořáků se zapalovači či zápalkami. Odteď může být zapalování hořáků mnohem rychlejší a jednodušší. Tato kvalitní plynová varná deska disponuje 5 integrovanými hořáky s mimořádně jednoduchým zapalováním. Stačí stisknout příslušný knoflík k danému hořáku, chvíli počkat na jiskru a hořák se sám zapálí. Příprava vašich oblíbených pokrmů tak bude výrazně zjednodušená a zrychlená. Už žádné zdržování složitým zapalováním. 

Jedinečná funkce Booster

Vařte ještě rychleji a efektivněji! Využijte maximální výkon své varné desky. Plynová varná deska Whirlpool GOW 7523/NB dosahuje maximální výkon až 11 500 W, přičemž všechny hořáky jsou vybaveny funkcí Booster, která zajišťuje využití maximálního výkonu při přípravě pokrmů. Dvoukorunkový hořák na varné desce zajišťuje rovnoměrnou a optimální distribuci tepla po celém obvodu hořáku. Dvojprstencový plamen se výborně hodí na ohřev velkých hrnců či pánví. Vaření tak bude mnohem rychlejší a jednodušší. 

Litinové mřížky

Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě. Varná deska z W collection umožňuje přesouvat hrnec z jedné mřížky na druhu bez potřeby jeho nadzvednutí. Oceníte to v případě, když používáte těžší hrnce a pánve. Bez rizika podklouznutí, rzi nebo škrábanců s nimi budete manipulovat naprosto pohodlně.

Černé broušené ovladače

Broušené ovládací prvky v barvě varné desky z W Collection jsou potaženy transparentní vrstvou, která jim dodává mimořádně lesklý vzhled a zajistí jim také odolnost vůči poškrábání. Samotné ovladače jsou vyrobeny z termoaktivní pryskyřice, která zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Stylové černé provedení

Pokud hledáte moderní spotřebič, který není jen výkonný, ale zároveň zkrášlí vaši kuchyni, pak je pro vás plynová varná deska Whirlpool GOW 7523/NB ta pravá. Její povrch je vyroben z kvalitního a pevného tvrzeného skla, které je mimořádně odolné a pevné. Nabízíme ho v elegantním černém provedení, které ještě více zvýrazní luxusní nádech varné desky. S touto stylovou varnou deskou bude vaření radostí a zároveň zkrášlí každou kuchyňskou linku.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 73 cm
  • Typ varné desky Plynová
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 73 cm
Výška: 4,9 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 15,6 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 3
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 11,5 kW

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991546370

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GOW 7523/NB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GOW 7523/NB