Whirlpool GOR 6416/NB

Nákupem získáte 62,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kvalitní plynová varná deska Whirlpool GOR 6416/NB je skutečným mistrem v rychlé a efektivní přípravě pokrmů. Disponuje 4 integrovanými hořáky s různými průměry a výkony, které se zapalují jen podržením knoflíku. Navíc jsou vybaveny odolnými litinovými mřížkami pro lepší stabilitu hrnců při vaření, jakož i bezpečnostními ventily, které uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Maximální výkon hořáků dosahuje až 8000 W. Kvalitní plynová varná deska má elegantní povrch v černé barvě, který je vyroben z kvalitního tvrzeného skla. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Jedinečná funkce Booster

Využijte maximální výkon své varné desky. Plynová varná deska Whirlpool GOR 6416 / NB dosahuje maximálního výkonu až 8000 W. Všechny 4 hořáky jsou vybaveny funkcí Booster, která zajišťuje využití maximálního výkonu při přípravě pokrmů. Vaření tak bude mnohem rychlejší a jednodušší. Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě.

Užitečné bezpečnostní ventily

Unikátní plynová varná deska Whirlpool GOR 6416/NB je vybavena 4 integrovanými hořáky, které jsou obohaceny o bezpečnostní ventily, které ochrání vaši domácnost před nebezpečím požáru či výbuchu. Komukoliv se může stát, že od vaření odběhne a polévka přeteče a následně zhasne plamen a plyn z hořáku je stále zapnutý, čímž hrozí nebezpečí. Odteď se bát nemusíte. Tato skvělá varná deska má bezpečnostní ventily, které automaticky po náhodném zhasnutí plamene uzavřou přívod plynu. Tak nedojde k úniku plynu, ani k hrozícímu nebezpečí. Odteď budete vařit maximálně bezpečně.

*Obrázek je ilustrativní.

Elegantní design

Pokud hledáte stylový spotřebič, který zkrášlí vaši kuchyňskou linku, tak pak je pro vás plynová varná deska Whirlpool GOR 6416/NB jako stvořená. Má povrch vyroben z kvalitního a pevného tvrzeného skla, které je mimořádně odolné a moderní. Nabízíme ji v elegantním černém provedení, které ještě více zvýrazní luxusní nádech varné desky. S touto stylovou varnou deskou bude vaření radostí.

*Obrázek je ilustrativní.

Jednoduché zapalování

Zapalování hořáků na varné desce nebylo nikdy tak jednoduché. Už žádné zapalovače či zápalky. Tato kvalitní plynová varná deska má 4 integrované hořáky s mimořádně jednoduchým zapalováním. Stačí stisknout příslušný knoflík k danému hořáku, chvíli počkat na jiskru a hořák se sám zapálí. Příprava vašich oblíbených pokrmů tak bude výrazně zjednodušená a zrychlená. Už žádné zdržování složitým zapalováním. Stačí jen podržet knoflík a chutné pokrmy můžete okamžitě připravovat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59 cm
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn
  • Materiál mřížek Litina
  • Elektrické zapalování Ano
  • Malý hořák (počet) 1
  • Standardní hořák (počet) 2
  • Velký hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59 cm
Výška: 4,9 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 12,5 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: GOR6416NB

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GOR 6416/NB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GOR 6416/NB