Whirlpool GOFL 629/NB


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Smalt, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 4,9 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 9 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 93 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Whirlpool GOFL 629/NB v černé barvě s šířkou 60 cm je vybavena 4 varnými zónami s různými průměry a výkonem. Jednoduché ovládání a zapalování pomocí knoflíků s integrovaným zapalováním, které jsou umístěny v přední části. Každý z hořáků má bezpečnostní ventil, který zabrání úniku plynu při zhasnutí plamene. Povrch varné desky je z tvrzeného skla. Součástí vybavení desky jsou 2 smaltované mřížky pro snazší manipulaci s hrnci na varné ploše.

Stylové provedení

Plynová varná deska Whirlpool GOFL 629/NB zaujme kvalitním výkonem a elegantním černým provedením. Její povrch je vyroben z kvalitního tvrzeného skla. S touto stylovou varnou deskou bude vaření radostí a zároveň zkrášlí každou kuchyňskou linku. Oceníte výkonný hořák s výkonem 3 500 W pro ohřev velkých hrnců a pánví.

Varné zóny

Plynová varná deska nabízí 4 samostatné varné zóny s různým průměrem a výkonem.

  • Přední levá zóna (dvoukorunková): 130 mm / výkon 3 500 W

  • Zadní levá zóna: 75 mm / výkon 1 650 W

  • Zadní pravá zóna (malá): 50 mm / výkon 1 650 W

  • Přední pravá zóna: 50 mm / výkon 1 000 W

Pomocí knoflíků si jednoduše navolíte z 9 možností vždy správný plamen pro různé metody vaření jako je přivedení do varu, smažení nebo grilování.

Bezpečnostní ventil

Předcházejte zbytečným nehodám ve vaší kuchyni. Každý hořák varné desky má bezpečnostní ventil, který vás ochrání před případným nebezpečím a zabrání úniku plynu. Při náhodném zhasnutí plamene ventil jednoduše zastaví přívod plynu. Vařte bezpečně a chraňte vaše blízké.

Broušené knoflíky

Plynová varná deska Whirlpool GOFL 629/NB má speciálně navržené nerezavějící ovladače, které poskytují lesklý vzhled a jsou odolné proti poškrábání.

Stabilita hrnců

Plynová varná deska diposnuje s litinovými mřížky, které jsou extrémně odolné a robustní, takže můžete být klidný, co se týče jejich dlouhodobé životnosti. Mřížky jsou širší, takže vaše hrnce a pánve budou při vaření stabilnější.

Mimořádně jednoduché zapalování

Konec složitému zapalování hořáků a zdržování při vaření. Varná deska disponuje knoflíky s integrovaným zapalováním. Stačí stisknout příslušný knoflík k danému hořáku, chvíli počkat na jiskru a hořák se sám zapálí. Příprava vašich oblíbených pokrmů tak bude výrazně zjednodušená a zrychlená. Stačí jen podržet knoflík a okamžitě můžete připravovat chutné pokrmy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Materiál mřížek Smalt
Elektrické zapalování Ano
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Whirlpool GOFL 629/NB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno