Whirlpool GMW 7522/IXL

Plynová varná deska Whirlpool GMW 7522 / IXL má přizpůsobenou kovovou povrchovou úpravu iXelium ™, která brání vzniku skvrn nebo zažloutnutí. Také chrání desku před poškrábáním, rzí nebo poškozením a usnadňuje její čištění a údržbu. Whirlpool GMW 7522/IXL má dvoukorunkový vysokovýkonný hořák, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Hořáky mají přizpůsoben bezpečnostní ventil, který uzavře přívod plynu v případě vyhasnutí plamene. Šířka desky je nad 60 cm a její mřížka je litinová. Ovládací otočné knoflíky jsou umístěny na přední straně a zaručují pohodlnou manipulaci při zapalování hořáků. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nerezový povrch iXelium 

Plynová varná deska Whirlpool GMW 7522/IXL má přizpůsoben kvalitní kovový povrch iXelium. Tento povrch je úžasnou výhodou a perfektním řešením povrchu. Zabraňuje vzniku povrchových skvrn a nevytvářejí se na něm zažloutlé plochy, které se vytvářejí při působení vysokých teplot na běžných varných deskách. Nerezový povrch je odolný i vůči poškrábání, tvorbě rzi nebo jakémukoli jinému poškození. Díky povrchové úpravě iXelium  zaručeně najdete pohodlnou údržbu a jednouché mytí varné desky.

Výkonný dvoukruhový hořák

Pro rychlejší a rovnoměrnější vaření je varná deska vybavena výkonným dvoukruhovým hořákem. Jeho speciální tvar horní části umožňuje lépe rozložit plamen a tak je teplo optimálně absorbovány. Hrnec je ohříván přesnější a tak vám varná deska pomůže ušetřit čas i finance.

Litinové mřížky

Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě. Varná deska z W collection umožňuje přesouvat hrnec z jedné mřížky na druhu bez potřeby jeho nadzvednutí. Oceníte to v případě, když používáte těžší hrnce a pánve. Bez rizika podklouznutí, rzi nebo škrábanců s nimi budete manipulovat naprosto pohodlně.

Zapalování a bezpečnostní ventil hořáků

Dvoukorunkový hořák na varné desce zajišťuje rovnoměrnou a optimální distribuci tepla po celém obvodu hořáku. Dvojprstencový plamen se výborně hodí na ohřev velkých hrnců či pánví. Plynová varná deska Whirlpool GMW 7522/IXL má přizpůsobené bezpečnostní ventily, které uzavřou přívod plynu vždy, když se plamen náhodně vypne nebo zhasne. Zapalování hořáků se realizuje pomocí knoflíků, které se nacházejí na varné desce vpředu. Elektrické zapalování plamene se aktivuje otočením knoflíku hořáku na symbol jiskra.

Broušené ovladače

Broušené ovládací prvky v barvě varné desky z W Collection jsou potaženy transparentní vrstvou, která jim dodává mimořádně lesklý vzhled a zajistí jim také odolnost vůči poškrábání. Samotné ovladače jsou vyrobeny z termoaktivní pryskyřice, která zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Varná plocha

Plynová varná deska Whirlpool GMW 7522/IXL litinovou mřížku, která je přizpůsobena pro snadnou manipulaci s hrnci na varné ploše. Plynová varná deska má k dispozici 5 knoflíků a 5 varných ploch. Její tvar je obdélníkový, na svých krajích má dvě varné plochy, které jsou menší a v její střední části se nachází největší varná plocha a hořák. Plynová varná deska je vhodná pro kombinaci s troubami Fusion.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 73 cm
  • Typ varné desky Plynová
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Typ horního povrchu Kov-Plyn

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 73 cm
Výška: 1,1 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 3
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 11,5 kW

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991546330

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GMW 7522/IXL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GMW 7522/IXL