Whirlpool GMW 6422/IXL EE

Nákupem získáte 74,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plynová varná deska Whirlpool GMW 6422 / IXL EE v nerezovém provedení má šířku 60 cm. Je vybavena 4 plynovými hořáky s různým výkonem a průměrem (1 dvojitý maxi hořák s výkonem 3500 W). Hořáky mají bezpečnostní ventily, které uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí. Ovládání je umístěno v přední části pomocí 4 otočných knoflíků, ve kterých je integrované elektrické zapalování. Varné zóny jsou chráněny dvěma kvalitními bezpečnostními mřížkami, vyrobenými z litiny. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylové provedení

Pokud hledáte moderní spotřebič, který není jen výkonný, ale zároveň zkrášlí vaši kuchyni, pak je pro vás plynová varná deska Whirlpool GMW 6422 / IXL EE ta pravá. Její povrch je vyroben z kvalitního nerezu iXelium. Je v elegantním nerezovém provedení, které ještě více zvýrazní luxusní nádech varné desky. S touto stylovou varnou deskou bude vaření radostí a zároveň zkrášlí každou kuchyňskou linku. Oceníte výkonný hořák s dvojprstencovým plamenem s výkonem 3500 W pro ohřev velkých hrnců a pánví.

Varné zóny

Plynová varná deska nabízí 4 samostatné varné zóny s různým průměrem a výkonem.

 •     Přední levá zóna (s dvoukorunkou): 130 mm / Výkon 3000 W
 •     Zadní levá zóna: 75 mm / výkon 1750 W
 •     Zadní pravá zóna: 75 mm / výkon 1750 W
 •     Přední pravá zóna: 50 mm / výkon 1000 W

Výkonný dvoukruhový hořák

Pro rychlejší a rovnoměrnější vaření je varná deska vybavena výkonným dvoukruhovým hořákem. Jeho speciální tvar horní části umožňuje lépe rozložit plamen a tak je teplo optimálně absorbovány. Hrnec je ohříván přesnější a tak vám varná deska pomůže ušetřit čas i finance.

Jednoduché zapalování

Odteď může být zapalování hořáků mnohem rychlejší a jednodušší. Tato kvalitní plynová varná deska disponuje 4 otočnými knoflíky s mimořádně jednoduchým zapalováním. Integrované zapalování hořáků v ovládacím knoflíku zjednodušuje zapálení plynu. Stačí knoflík otočit na symbol jiskra a držet ho zatlačen, dokud se plamen automaticky nezapálí. Příprava vašich oblíbených pokrmů tak bude výrazně zjednodušená a zrychlená. Broušené ovládací prvky v barvě varné desky z W Collection jsou potaženy transparentní vrstvou, která jim dodává mimořádně lesklý vzhled a zajistí jim také odolnost vůči poškrábání. Samotné ovladače jsou vyrobeny z termoaktivní pryskyřice, která zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Litinové mřížky

Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě. Varná deska z W collection umožňuje přesouvat hrnec z jedné mřížky na druhu bez potřeby jeho nadzvednutí. Oceníte to v případě, když používáte těžší hrnce a pánve. Bez rizika podklouznutí, rzi nebo škrábanců s nimi budete manipulovat naprosto pohodlně.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní ventily uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene, překypění jídla z hrnce nebo průvanem. Robustní litinové mřížky s rámem zajistí maximální jistotu při přesouvání hrnců.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Kov-Plyn
 • Materiál mřížek Litina
 • Elektrické zapalování Ano
 • Malý hořák (počet) 1
 • Standardní hořák (počet) 2
 • Extra velký wok hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59 cm
Výška: 4,1 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Extra velký wok hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: 869991546390

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GMW 6422/IXL EE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GMW 6422/IXL EE