Whirlpool GMF 6422/IX

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 599,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422 / IX se skvělými funkcemi potěší i náročné zákazníky. 4 varné plotny s různými výkony a průměry, jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Jedna z desek disponuje dvoukorunkovou hořákem, který zajistí rovnoměrné rozložení tepla díky duálnímu plamenové prstenci. Zapalování desek je integrováno v 4 knoflících v přední části varné desky. Součástí výbavy jsou i 2 litinové mřížky pro snadnější manipulaci s hrnci při vaření. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool GMW 7522/IXL

Whirlpool GMW 7522/IXL

Plynová varná deska Whirlpool GMW 7522 / IXL má přizpůsobenou kovovou povrchovou úpravu iXelium ™, která brání vzniku skvrn nebo zažloutnutí. Také chrání desku před poškrábáním, rzí nebo poškozením a…

 • Šířka: 73 cm
 • Typ varné desky: Plynová
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

4 výkonné varné zóny

Na výkonných varných deskách plynové varné desky Whirlpool GMF 6422/IX si jednoduše a rychle připravíte ty nejlepší jídla. Každá plotna má jiný průměr i výkon. Ovládání je snadné pomocí 4 otočných knoflíků. Je do nich integrované zapalování hořáků. Každý knoflík ovládá jednu varnou desku. Otočte požadovaný knoflík a okamžitě můžete začít s přípravou lahodných jídel. Knoflíky jsou stříbrné barvy a jsou umístěny s přední části varné desky.  Kromě toho broušené ovládací knoflíky Fusion jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly lesklý vzhled a jsou odolné vůči poškrábání.

Litinové mřížky

Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě.

Bezpečnostní ventily

Varné zóny plynové varné desky Whirlpool GMF 6422/IX jsou vybaveny bezpečnostními ventily proti úniku plynu. I při náhodném zhasnutí plamene se díky bezpečnostním ventilem automaticky zastaví přívod plynu a vy se už nemusíte obávat případného nebezpečí. Odteď se už nebudete muset obávat nechat jídlo na hořáku bez neustálého dozoru. Vaření s plynovou varnou deskou bude nejen efektivnější, ale zejména bezpečnější.

Speciální dvoukorunkovou hořák

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422/IX disponuje 4 varnými zónami s různými průměry a výkony. Všechny jsou zabezpečeny bezpečnostními ventily proti úniku plynu. Přední levá zóna se oproti ostatním vyniká speciálním dvojitým hořákem. Díky duálnímu plamenové prstenci bude teplota při vaření rovnoměrně rozložena na celou plochu hrnce. Vaření tak bude mnohem efektivněji a také rychleji.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Kov-Plyn
 • Materiál mřížek Litina
 • Elektrické zapalování Ano
 • Malý hořák (počet) 1
 • Standardní hořák (počet) 2
 • Velký hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59 cm
Výška: 41 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: 869991568590

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GMF 6422/IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GMF 6422/IX