Whirlpool GMF 6422/IX

5 990 Kč ? 5 989 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 59,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422/IX se skvělými funkcemi potěší i náročné zákazníky. 4 varné plotny s různými výkony a průměry jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Jedna z desek disponuje dvoukorunkovým hořákem, který zajistí rovnoměrné rozložení tepla díky duálnímu plamenovému prstenci. Zapalování desek je integrováno ve 4 knoflících v přední části varné desky. Součástí výbavy jsou i 2 litinové mřížky pro snadnější manipulaci s hrnci při vaření. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

4 výkonné varné zóny

Na výkonných varných deskách plynové varné desky Whirlpool GMF 6422/IX si jednoduše a rychle připravíte ta nejlepší jídla. Každá plotna má jiný průměr i výkon. Ovládání je snadné pomocí 4 otočných knoflíků. Je do nich integrováno zapalování hořáků. Každý knoflík ovládá jednu varnou desku. Otočte požadovaným knoflíkem a okamžitě můžete začít s přípravou lahodných jídel. Knoflíky jsou stříbrné barvy a jsou umístěny v přední části varné desky. Kromě toho broušené ovládací knoflíky Fusion jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly lesklý vzhled a jsou odolné vůči poškrábání.

Litinové mřížky

Litinové ochranné mřížky jsou velmi odolné a robustní, zachovávají si své vlastnosti po dlouhou dobu. Mřížky z litiny jsou také o něco širší než smaltované, takže hrnce a pánve budou při vaření stabilně držet na místě.

Bezpečnostní ventily

Varné zóny plynové varné desky Whirlpool GMF 6422/IX jsou vybaveny bezpečnostními ventily proti úniku plynu. I při náhodném zhasnutí plamene se díky bezpečnostním ventilům automaticky zastaví přívod plynu a vy se už nemusíte obávat případného nebezpečí. Odteď se už nebudete muset obávat nechat jídlo na hořáku bez neustálého dozoru. Vaření s plynovou varnou deskou bude nejen efektivnější, ale zejména bezpečnější.

Speciální dvoukorunkový hořák

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422/IX disponuje 4 varnými zónami s různými průměry a výkony. Všechny jsou zabezpečeny bezpečnostními ventily proti úniku plynu. Přední levá zóna oproti ostatním vyniká speciálním dvojitým hořákem. Díky duálnímu plamenovému prstenci bude teplota při vaření rovnoměrně rozložena po celé ploše hrnce. Vaření tak bude mnohem efektivnější a rychlejší.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59 cm
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Kov-Plyn
  • Materiál mřížek Litina
  • Elektrické zapalování Ano
  • Malý hořák (počet) 1
  • Standardní hořák (počet) 2
  • Velký hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59 cm
Výška: 41 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: 869991568590

Všechny parametry

Recenze Whirlpool GMF 6422/IX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool GMF 6422/IX