Whirlpool FWSG71283W EU

10 490 Kč ? Ušetříte 10 % 9 489 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 94,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Úzká předem plněná pračka Whirlpool FWSG71283W EU v bílé barvě je zařazena do úsporné třídy A+++. Volně stojící pračka s maximální hlučností při praní 56 dB a maximální hlučností při odstřeďování 84 dB disponuje volitelnou funkcí FreshCare+, Clean + a technologií 6.smysl. Whirlpool FWSG71283W EU s kapacitou praní 7 kg a objemem bubnu 48 l má k dispozici 12 programů, displejem, ukazatelem zaneseného filtru/přívodu vody/otevřených dveří a ukazatel volání servisu. Nádrž pračky Whirlpool FWSG71283W EU je vyrobena z plastu a buben z nerezu. Pračka s maximální rychlostí odstřeďování 1200 ot/min, dětskou pojistkou, nastavitelnou teplotou, kontrolou tvorby pěny a systémem vyrovnávání nestability. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 10 %

Popis produktu

 

 

Vyrovnávání nestability

Díky tomuto vyrovnávacímu systému se již více nemusíte obávat hlučného vibrování a ani toho, že vaše pračka při odstřeďování bude ztrácet svou stabilitu. S pračkou Whirlpool FWSG71283W EU si tak můžete během praní užívat ničím nerušenou domácnost.

FreshCare +

Zapomeňte na zatuchlou prádlo, kterou jste zapomněli vybrat. Pračka Whirlpool FWSG71283W EU v slim provedení má určitelná volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, čehož výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií ve vaší pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, zda při volbě programu nebo v jeho průběhu.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Energetická třída

Z hlediska úspornosti vám vaše pračka zaručuje opravdu ekonomicky výhodné praní. Zepředu plněná pračka je zařazena do energetické třídy A +++. Všechny její funkce a programy jsou navrženy tak, aby vaši domácnost zatěžovaly co nejméně a zároveň byly co nejvíce úsporné. Snižuje spotřebu energie až o 30 % ve srovnání s třídou A.

Vnímejte sílu jemnosti

Pračka s technologií SoftMove se stará o oděvy a jejich barvy od samého počátku cyklu. Speciální pohyby bubnu pro každý z programů zaručují dokonalou ochranu tak vašich džínsů, jakož i šatů z jemných vláken.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean + se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 ° C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Farby15 ° v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného pobarvené se. Zjistíte, že praní při 15 ° C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 ° C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny

Program je určen pro praní přikrývek, přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimální efekt praní použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Nejlepší výsledky

Pro efektivnější praní je pračka vybavena technologií WaveMotion. Pračka automaticky a efektivně rozloží prádlo v bubnu, aby se prací prostředek dostal do vláken a efektivně odstranil skvrny.

Odložený start

Moderní pračka je vybavena funkcí odloženého startu, kterou určitě využijete v případě, že vaši pračku budete chtít ovládat kdykoliv během dne. Nastavte cyklus praní podle vlastních potřeb s možností nastavení konce cyklu praní. Vyberte čas ukončení, které odpovídají vašemu časovému rozvrhu. Slim předem plněná pračka je praktická i díky tlačítku start / pauza, které můžete kdykoliv využít ke spuštění, přerušení nebo zrušení zvoleného programu.

Intenzivní máchání

Neodmyslitelnou součástí zepředu plněné pračky je intenzivní máchání, které představuje, že do pračky se napouští více vody, čímž se cyklus máchání prodlouží. Tuto funkci jistě ocení všichni, kteří mají alergie, perou dětské oblečení, ale také je to užitečné iv případě, že máte měkkou vodu.

Programy

 • Smíšená prádlo
 • Bílá prádlo
 • Bavlna
 • Ložní prádlo
 • Sportovní oděvy
 • Přikrývky
 • Džíny
 • Rychlé praní 30'
 • Barvy 15 ° C
 • Vlna
 • Jemné prádlo
 • Syntetika

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 43,5 cm
 • Maximální hlučnost 84 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 37
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 175 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 83,7 cm
Hloubka: 43,5 cm
Hmotnost: 63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 84 db
Hluk při odstřeďování: 84 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 37
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 260 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 52 L
Celková spotřeba: 0,91 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10670 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 859991531600

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FWSG71283W EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool FWSG71283W EU