Whirlpool FWSG61283BV EE

Nákupem získáte 93,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná slim pračka Whirlpool FWSG61283BV EE v bílé barvě má kapacitu pro 6 kg prádla a využívá technologii 6. Smysl. Při ždímání dosahuje 1200 ot./min a 83 dB. Menu nabízí až 14 programů včetně rychlého 30 minutového programu a parního programu Steam Refresh. Ovládání pomocí otočného kolečka a displeje. Možnost odloženého startu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Whirlpool FWSG61283BV EE

Předem plněná slim pračka Whirlpool FWSG61283BV EE se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 6 kg prádla. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1200 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hlučnost při praní dosahuje 60 dB a při odstřeďování 83 dB.

  • programy: Eco 40-60, smíšená prádlo, bílá prádlo, bavlna, sportovní oděvy, přikrývky, rychlé praní 30', vlna, jemné prádlo, syntetika, barvy 15°

  • přídavné funkce: Clean+, intenzivní máchání, odložení startu, osvěžení párou, FreshCare+, nastavení teploty, jemné odstřeďování, dětská pojistka, máchání a odstřeďování

Péče o vaše oděvy

Slim pračka nabízí až 14 programů, ze kterých si můžete vybrat. Například program Vlna šetrně vypere i jemnější kusy oblečení, které jsou určeny pouze pro praní v rukou. Je však potřené používat i prací prostředky určené pro vlněné oděvy. K šetrnějšímu praní přispívá i technologie SoftMove (různé pohyby bubnu pro lepší vyprání).

6. Smysl

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až po dobu 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, výsledkem čehož je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, ať při volbě programu nebo během jeho průběhu.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15° zajišťuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného zabarvení se. I praní při teplote 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 6 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
  • Počet programů 14

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 83,7 cm
Hloubka: 42,5 cm
Hmotnosť: 61,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db
Hluk při odstřeďování: 83 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8550 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: 869991575940

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FWSG61283BV EE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool FWSG61283BV EE