Whirlpool FWSG61083BV CS

Zepředu plněná pračka Whirlpool FWSG61083BV CS v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu postačí pro vyprání až 6 kg prádla. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1000 ot./min. Pračka FreshCare+ osvěžuje prádlo v bubnu pračky i po skončení praní. Nabízí 14 pracích programů: eco bavlna, smíšené prádlo, bílé prádlo, bavlna, ložní prádlo, sportovní oděvy, přikrývky, džíny, rychlé praní 30', barvy 15, vlna, jemné prádlo, syntetika a přídavné funkce: Clean+, intenzivní máchání, odložený start, FreshCare+, nastavení teploty, nastavení odstřeďování. Technologie 6. smysl pračky zajistí, že pračka Whirlpool FWSG61083BV CS rozpoznává velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastavuje zdroje, přitom neustále monitoruje prací cyklus pro zachování optimálního výkonu. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 10 prodejnách

 • Akce
 • Doprava zdarma
 • Sleva 11 %

Zvažte i tento produkt

Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

Zepředu plněná slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Technologie SensiCare v pračkách Perfect Care 600 automaticky upraví čas,…

 • Hloubka: 38 cm
 • Maximální hlučnost: 54 db
 • Kapacita bubnu: 6 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Zepředu plněná pračka Whirlpool FWSG61083BV CS se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model disponuje kapacitou bubnu pro praní 6 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1000 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hlučnost při praní dosahuje 53 dB a při odstřeďování 78 dB.

 •     14 pracích programů: Eco bavlna, smíšené prádlo / 40 °C, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, program pro bílé prádlo, program pro barevné prádlo, rychlý 30 °C / 30 min., džíny, sport, prošívané přikrývky, máchání a odstřeďování, intenzivní odstřeďování
 •     funkce: vyčerpávání, FreshCare+, Clean+, barvy 15, intenzivní máchání a také možnost odloženého startu

FreshCare+

Zapomeňte na zatuchlé prádlo. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo vypnout kdykoliv, ať už při volbě programu nebo v jeho průběhu.

6. SMYSL

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Zapomeňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Barvy 15 v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného pobarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu

Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny

Program je určen pro praní přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimálního efektu praní, použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů

S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 42,5 cm
 • Maximální hlučnost 53 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. C
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 83,7 cm
Hloubka: 42,5 cm
Hmotnost: 58,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 53 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: C
Spotřeba vody na cyklus: 48 L
Celková spotřeba: 0,82 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8552 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 869991575650

Všechny parametry

Recenze Whirlpool FWSG61083BV CS

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Kateřina, 06.11.2019

 • není hlučná
 • snadné ovládání
 • otvírání z prava do leva

Jaroslav, 29.9.2019

 • Naprosto tichá,občas koukáme zda pere.
 • Perfektní.
 • Zatím bez problémů

Příslušenství k Whirlpool FWSG61083BV CS